Návštěvní kniha

QUOD HOMINES, TOT SENTENTIAE. (TERENTIUS)
Kolik lidí, tolik názorů.

Budou smazány příspěvky obsahující:
Sprosté a urážlivé věty. (Odlišný názor se dá vyjádřit i slušně)
Odkazy na stránky s nelegálním obsahem.
Jakýkoliv návod na nelegální činnost.
Jméno *
E-mail
Home
Tel:
Text *
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
V knize je 210 vzkazů.
˂Novější -11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>

Michal     3. 2. 2010 08:14

Drahý Jiří,

ještě si ze mě v úvodu dělej srandu :-D Sám víš, jaký názor já sdílím pro cizí názvy. Mě dělá problém dát správné jméno nejen v rozdílu deviant X delikvent, ale kupříkladu i klavír X piano, můžeš mi to tlouct do hlavy horem dojem, média si začala dřív s tím oslovením deviant, co se týká spojitosti s pácháním trestných činů, trochu špatně si odvykám... Slibuji, že se do příště snad již polepším ;-)

Zároveň Ti za všechny tváře z těchto míst děkuji za přání. Vytisknu jej a vyvěsím na veřejnou tabuli, ať si to může přečíst opravdu každý. Spolupráce s Tebou v jedné hodině tu trochu dost zamávala s dalším děním na oddělení. Pacient najednou pochopil, že i ten, s kým sdílí oddělení, je také pacient, přestávají se podrážet a zas, aspoň na chvíli tedy, drží spíše při sobě a navzájem si fandí. Najednou se zrodily nápady, které tu nikdy nikdo neměl, prostě opravdu báječný pocit :-) Večer pro Tebe budu mít přepsanou další várku těch otázek, na které se v důsledku nedostatku času nedostalo, tak Ti je přepošlu.

Jo a co se týká slz, taky mám chvíle, kdy nebývám chlap, navíc to uklidňuje ;-) Tak doufám, že veškeré slzy budou spíše štěstím, než-li smutkem.

Děkuji Ti ještě jednou jménem všech zde.

Ahoj, Michal

Fx100d reaguje:

Jak sis mohl všimnout, rád si dělám legraci snad ze všeho a hlavně ze sebe samotného. Ber to s humorem. Prostě jsem si musel malinko rýpnout. Rozhodně Ti nevyčítám, žes zaměnil dva cizí a navíc velmi podobně znějící výrazy. Vždyť bychom se z toho zbláznili kdybychom si sami ze sebe občas neudělali trochu legraci. **04

Máš obavu, že efekt mé návštěvy je pouze krátkodobý, ale věř, že ikdyby se nakonec nálada a vztahy postupně vrátili do starých kolejí, tak ty nápady, co jsi zmínil jsou stále velkým přínosem. A myslím si, ty změny v chování jednotlivých pacientů sice časem trochu poleví, ale asi se už nevrátí úplně zpět tam, kde byli.

Všiml jsem si, že se na oddělení trochu štěpíte podle typu deviace, což mě tak trochu mrzí. Ono přeci není důležité, zda někdo ublížil dítěti, nebo dospělému, nebo kdo ublížil víc. Své prohřešky už nikdo z Vás nemůže vzít zpět. Cílem Vás všech bez rozdílu je, aby jste se ze svých chyb poučili a sami dokázali kriticky a objektivně nahlížet na své chování v minulosti a nakonec dosáhnou toho, aby jste ty prohřešky už neopakovali. A ikdyž každý z Vás ublížil jiným způsobem a jiné oběti, jádro problému je velice podobné. Ikdyž každá deviace má svá specifika, jste na tom všichni podobně a v léčebně se se svou deviací učíte zacházet a poznávat ji. Proto by jste měli naopak všichni táhnout za jeden provaz a navzájem si pomáhat pochopit své problémy a řešit je.

Tím nikoho rozhodně nechci a nemohu soudit, ani nevím kdo tam s čím je, a nerad bych, aby se má slova někoho na oddělení dotkla. Pokud se tak stane, předem se omlouvám, rozhodně to není v mém úmyslu. Mám radost, že už si navzájem neházíte klacky pod nohy a naopak se snažíte navzájem se podpořit. Však i to, že mi druhý fandí mi dodá sílu do dalšího úsilí.

Dotazy samozřejmě pošli, rád na ně co nejpodrobněji odpovím. Na sezení jsem se snažil odpovídat co nejstručněji a spousta věcí nezazněla. Klině se můžete k některým dotzům vrátit a já své odpovědi trochu rozvedu. Však to je to jediné, co pro Vás mohu udělat a udělám to rád.

Zdraví Jirka.Karel     kz@click.cz 3. 2. 2010 00:23
http://is.muni.cz/th/174448/pedf_b
Zdravím tě, Michale,

sleduji tvoje texty a také další zážitky z PLHB prostřednictvím Fx100d. Zajímalo by mě v rámci zkoumání všeho možného, co se týče pedofilie, proč sis nebyl jistý, zda děláš dobře, že po internetu komunikuješ s jiným pedofilem?

Díky předem za tvou odpověď.

Fx100d reaguje:

Ahoj Karle,

vítám Tě v mé návštěvní knize. Také mě konkrétně toto zaujalo a jsem zvědav na odpověď. Ale je pravda, že jsem cítil stejné obavy, když jsem poprvé psal Kaszovi. U mě ta obava pramenila spíš z nejistoty, zda ten jeho web není jen lákadlem a pastí na důvěřivé pedofily a částečně to byl strach z neznámého. Nevěděl jsem, co od toho čekat. Ale třeba měl Michal jiné důvody.

Zdraví Jirka.Michal     2. 2. 2010 23:58

Jiří,

děkuji Ti za zajímavý a přesto krásný i přínosný, nejen pro mne, začátek v komunikaci a možnost poznání nedeviantního pedofila. Zprvu jsem si opravdu nebyl jistý, dělám-li dobře, že po internetu komunikuji s jiným, přesto stejně zaměřeným člověkem, ale následnou komunikací přes kontakty jsi mi dodal odvahu postavit se všemu tomu ve mě opravdu čelem a snažit se chápat všechny strany pohledu. Netvrdím, že jsi dokonalý, to nejsme nikdo, přesto jsi mě pomohl ve chvíli tápání i pochopení případných následků. Takových lidí, jako jsi Ty a Tvůj kolektiv, by mělo být vidět víc.

Závěrem mi dovol popřát Ti spousty šťastných úsměvů Tvé princezny a mnoho dalších, stejně schopných, průbojných a obětavých lidí kolem. Doufám, že komunikace nekončí a Tvou obětavost budu schopen aspoň z části vrátit.

Fx100d reaguje:

Nedevintního pedofila? **08 Asi přestanu používat odborný slovník a budu tomu říkat zlobivý a hodný úchyl. **02

Ale vážně. Děkuji za moc hezký vzkaz. Přiznám se, že mě dohnal i k slzám. **15 Ale nechci abys mi něco vracel, nedělám to pro peníze, slávu ani úctu. O mě tu přeci vůbec nejde, jde tu o lidi, kterým chci pomáhat aby na tom byli lépe než já v začátcích. Je to pro mě taková samozřejmost, stejná jako každé tři měsíce jít na transfuzku a darovat krev, jako jít na odběr kostní dřeně, kdyby mě zavolali nebo třeba jen koupit magnet "dětství bez úrazů" na lednici. Bohatě mi stačí, když to aspoň jednoho z těch lidí, co jste tam seděli donutí k zamyšlení a pomůže porozumět vlastním problémům. Prostě pokud uvidím alespoň malý výsledek mé snahy, budu spokojen.

Proto přeji Tobě i všem ostatním na sexuologickém oddělení v PL Horní Beřkovice, aby jste našli takovou cestu životem, aby bylo spokojeno nejen oklí a celá společnost, ale i Vy sami a aby jste našli štěstí a spokojenost ve svých životech. Děkuji všem za ochotu mi naslouchat i za položené dotazy. V neposlední řadě i za kritiku mého webu. Budu se snažit nedostatky odstranit co nejdříve a doplnit chybějící informace.

S pozdravem, Jirka.Michal     31. 1. 2010 17:03

Jednak hodnotíš člověka jen podle toho, co si myslíš, že o něm můžeš vědět a to podle mediálních kauz. Každá osoba je osobnost, tedy každý je jiný. Jen lépe číst a opravdu by jsi to sama poznala, protože tenhle člověk je jiný, nesáhl by na Tvé potomstvo.

Jsem také pedofil, jestli jsi si četla i knihu, proto teď mluvím nejen k Tvé reakci na jeho zápisy, ale i za sebe. To k otázce, proč je nepochopitelné, že je těžké se s tím někomu svěřit a přesto je tu toho celá stránka... Je to těžké právě proto, že nikdo, kdo si o tom nechce vyslechnout vlastní názor a postavení NEDELIKVENTNÍHO pedofila, kdo není ani trochu ochoten najít při chvilce volného času nějakou literaturu, jsou i odborné, kde se toho tedy nepíše zas tolik, aby se tomu muselo věnovat půl dne... Je to můj pohled, můj názor, proč to neříct? Stejně to není slyšet... Protože to nikdo, kdo to odsuzuje, slyšet nechce, nechce znát rozdíl mezi pedofilem a násilníkem, o kterém zde píšeš Ty, o tom, že slova, která pedofil vypustí na svých stránkách, jsou dána chodem jeho vlastního života a tedy i poznatků... Sakra, lidi, tenhle člověk se jen snaží o to, aby se o tom mohlo dát otevřeně mluvit, aby vy jste pochopili nás a my mohli pochopit vás, opravdu to není lehké ani radost, být na postu toho špatného :-/

Chci to zakončit tím, že jde pouze a jen o MŮJ VLASTNÍ NÁZOR na to, co jsem teď četl...

Fx100d reaguje:fx100d     fx100d@centrum.cz 31. 1. 2010 16:46
http://www.fx100d.cz
Příspěvek od Lenka byl smazán.

Vzkaz autorovi: Jestli jsi četla všechno, tak i upozornění z úvodu návštěvní knihy:

Budou smazány příspěvky obsahující:

Sprosté a urážlivé věty. (Odlišný názor se dá vyjádřit i slušně)

Fx100d reaguje:Kasz     kasz@seznam.cz 10. 1. 2010 15:11
http://kasz.sweb.cz
Psyna: Mylím si, že Fx100d moc dobře ví, co to znamená milovat, a určitě ví, že se nejedná o mimovolní reakce sexuálně motivačního systému, to je, myslím, zbytečné mu tady říkat.

Co se týče argumentů - Fx100d za 29 let svého života dítě nezneužil, a to je fakt. Což sice neznamená, že se nemůže zítra něco stát, ale zas na druhou stranu platí to pro každého - já také jsem za stejnou dobu zatím nikoho nezabil (tedy z lidí, komáry samozřejmě bez milosti vraždím), ale zítra může být všechno jinak. Momentálně však jsem bytostně přesvědčen, že zítra nikoho nezabiju, nezneužiju, neznásilním... a stejně tak je o tom určitě přesvědčena většina obyvatel naší planety. Zaručit se, že Fx100d zítra nikomu neublíží, nemůže nikdo - ani sám Fx100d, ani já, ani doktor, prostě nikdo. Stejně tak ovšem se ani ty, milá Psyno, nemůžeš zaručit ničím a nikým, že zítra nikomu neublížíš.

A ještě drobná poznámečka k větě "vice cinu a min kecu": Činů, myslím si, dělá Fx100d hodně, ale má kolem sebe plno lidí, kteří mu do toho jen zbytečně a z neznalosti věcí kecají. :-)

Fx100d reaguje:

"komáry samozřejmě bez milosti vraždím" **12 Vrahu**21 Já ho vždy chytím a opatrně ho vypustím z balkonu. **02


psyna     10. 1. 2010 13:18

pedovfilni pseudointelektual...

takhle nejak to vidm ja. Mozna misto planych uvah lepe poslechnout odborniky, takovych, co se holebali, jak to maji pod kontrolou a pak jako vedouci skautu omakavali hosanky pod dekou, uz bylo povicero...je to jako rict alkoholikovi, aby se co mozna nejzodpovedneji vyhybal chlastu...tvoje argumenty, ze bys neublizil, jsou dost neverohodne..zves si do bytu decko, ktere te sexualne vzrusuje, a ty kecy o tom, ze ji milujes, jsou dost ubohe...vis co znamena milovat? urcite ne to, ze se ti postavi, kdyz ji vidis a ze na ni myslis kdyz si honis pero...takze vice cinu a min kecu.

Fx100d reaguje:

"Mozna misto planych uvah lepe poslechnout odborniky,..." - Sexuoložka a psychoterapeutka Hana Fifková v rozhovoru pro časopis Psychologie dnes v roce 2002 popsala, jak terapeuticky doprovázela klienta, který k ní ve svých 14 letech přišel s diagnózou homosexuální pedofilie a nyní úspěšně vede dětské oddíly, a vyjádřila názor, že „pedofilně orientovanému člověku by se v práci s dětmi bránit nemělo, tím spíše, je-li se svou sexualitou vyrovnán.“ Poté mi ta samá lékařka tvrdí, že nerada vidí pedofila pracovat s dětmi. Léčbu antiandrogeny bere jako nutnost. Pan dokto Pavel Kolan mi řekl do očí, že předepisovat tyto léky všem dobrovolným pacientům je nesmysl. Koho tedy mám poslouchat a v čem? **20

Alkoholik:

1. Za problém si může sám.

2. Už jednou byl závislý, takže když vidí sklenku s pivem, láká ho daleko více, než kdyby nikdy nepil. Je tedy logické, že se má vyhýbat alkoholu, pokud chce s pitím přestat.

3. Když chlastá, ubližuje tím především sám sobě.

Abstinentům doporučíš, aby nechodili do restaurace (třeba na oběd), že by mohli začít pít a být na alkoholu závislí? Divná logika. **06

Mé argumenty že bych neublížil jsou pro Tebe možná nevěrohodné, protože jak je vidět, myslíš si, že pedofil cítí penilní tumescence a není schopen lásky. To už ani komentovat nebudu. **08

"takze vice cinu a min kecu." - Ani si nedokážeš představit, jak je těžké se s tím někomu svěřit, nebo navštívit s tím odborníka. Jestli tohle nejsou činy, tak je to co? Vadí Ti, že moc uvažuji a málo jednám? Mám tedy jednat neuváženě? Děkuji, nechci dětem ubližovat a jít do vězení. **21

Možná, že když z toho přestaneš mít psinu, něco si o problému přečteš a začneš uvažovat, pak možná budeš aspoň ten pseudointelektuál.

Tak to vidím zase já. Jirka.Michal     7. 1. 2010 10:20

Tak jsem ještě na něco zapomněl :O

O tom, že incestní chování je minimální pravděpodobnost, jsem informován. Ale i to procento je tak nějak trochu víc, než nula, jestli rozumíš. Byl jsem po všech možných přezkoumáních zařazen mezi pravé pedofily, tedy, jak jsi mohl již číst v článku, v mých pocitech hodně hrají roli doteky, které nemusí být sexuálně motivovány, to tak nějak přijde až potom, když se v myšlenkách vracím. Vždy mi to stačilo a dodnes, právě kvůli mému pochybení zmiňovaném v rozhovoru, jsem trochu nesvůj z každého dítěte. Proto je ve mě i ona obava, že zrovna bych se mohl ocitnout v tom jednom jediném procentu, které vlastně nic není, a přesto je to víc než nula.

Myšlenkami, jestli by mi dělalo potíž udržet se při přítomnosti kamarádek mého potomka, jsem si už prošel. Jenže v té situaci jsem se neocitl, ani po tom zatím nijak netoužím ji navodit. I když je to reálné už v současné době. Přítelkyně má syna, sedm let, jsem heterosexuálně založený, proto problém v jeho přítomnosti nemám, ale ke klukovi by měla být i holka, zde je proto ta má obava. Mě osobně by vyhovovalo to, jak to je. Snad do té doby dospěji, než se při případném přírůstku malé dámy do rodiny, dostane do věku, který je mi nejbližší.

Nyní se omlouvám, ale musel jsem se trochu pousmát nad tím, jak jsi napsal, že dle příspěvků i rozhovoru určitě nejsem narušená osoba. Jak se to vezme. Někteří lidé kolem mne nabývají dojmu, že si procházím v tomto období depresemi, což už samo o sobě porucha je. Porucha, ne nemoc. Nemoc je definovatelná s určitými příznaky, spouštěči a však to znáš, zato porucha je něco, co jen tak někdo nepopíše, kde se vzala, tu se vzala, ale nikdo neví proč. Jestli to však bylo myšleno v tom smyslu, který se týká zaměření, tak ne, je to o naplnění pocitu jejich přítomností, ne hrubostí.

A alkohol nebo jiné návykové látky, vyjma kouření a kávy, ani nepodporuji, je to vlastně něco, co já sám ani neumím popsat, jak to přijde. To je jádro mého problému. Šest let v pedagogické činnosti bez chyby a pochybím i tak. Rozhodně budu rád, když bude dostatek sil a možností se již do takové situace nedostat.

Děkuji i Tobě za přání s přítelkyní, též zdraví.

Odpoledne sem s největší pravděpodobností dorazí ještě jeden člen, jediný, s kým si zde tak nějak rozumím v názorech.

Fx100d reaguje:Michal     7. 1. 2010 09:24

Zdravím Tě, Flarnytryle (omlouvám se za možnou chybu skloňování, nejsem si v tomto případě jist, jak skloňovat),

koukal jsem v rychlosti na Tvůj link na začátku příspěvku a Hostovu stránku. Ano, mám pocit, že z Hostovy stránky jsem kopíroval tu část Pedofil je člověk..., protože byla první, na kterou jsem kdy narazil, ale když jsem teď googlil, tak jsem to samé, v úplně přesném změní, našel i na dalších dvou stránkách. Ale ano, šlo o kopii, protože uvedenou myšlenku bych sám v takto dokonalém změní určitě nedal. To byla odpověď paní Dáše na mateřské.

Dalším kopírovaným textem tam byla odpověď pisateli se jménem Rasta. To je právě ta evidence pojmů a dojmů. To by mohlo být právě z Tvé stránky, viz první článek, který se mi zobrazí po načtení. Byla to vlastně otázka, nad kterou jsem nikdy nepřemýšlel a neměl jsem na ni odpověď. Tedy zas google a vyšlo z toho kopírování.

Jak už jsem řekl Jirkovi, napsal bych to všechno úplně jinak, kdyby mi za zády nestáli doktoři :-/ Vždy, když jsem se rozepsal, bylo to špatně a přesto mě tlačili k tomu, abych vychvaloval léčebný režim a podobně. Takže podruhé už bych do toho nešel. Opravdu to bylo odfláknuté, bohužel...

Pokud jde o ony zveřejněné odkazy, tak jsem koukal na statistiku Jirkovy stránky pohybující se kolem toho rozhovoru. Nevím, jestli to má psané na přihlášené IP adresy za den nebo na klasické otevření stránky, ale návštěvnost jsem tím také nijak nezvýšil. To však není vysvětlení toho, proč jsem neodkázal i na Tvé stránky nebo Hostovy či Kazsovy. Upřímně, měl jsem půl hodiny na přípravu a chtěl jsem to mít rychle za sebou. Navíc veškerou činnost na internetu dělám přes mobil, i onen rozhovor, Jirkova stránka měla nejkratší adresu a navíc byla spojena v odpovědi s dost protichůdným článkem. Nebyl ani čas si to přečíst :-/ Ale byl to pro mě v té době jediný možný způsob, jak se vyjádřit.

Fx100d reaguje:Flarnytryl     flarnytryl@gmail.com 7. 1. 2010 06:16
http://flarnytryl.blog.idnes.cz
Zdravím Michale, podle mě jsi rozhovor zvládl se ctí a článek v Respektu je solidní a zajímavý. Děkuji ti za to, že jsi do rozhovoru šel, protože i když by se některé otázky asi daly zodpovědět lépe, to nejdůležitější jsi napsal a zkopíroval správně.

Potěšilo mě, že jsem ve tvých odpovědí poznal pár odstavců z mého blogu, jen mě tedy už nepotěšilo, že jsi na něj nikdy neodkázal (stejně jako jsi neodkázal na Hostovy stránky, ze kterých jsi také kopíroval). Možná jsi to ale neudělal schválně a pouze si nás všechny popletl s Jirkou, kterému patří tyto stránky a na které vedou z mého blogu či Hostových stránek vzájemné odkazy.

V článku se píše, že máš přítelkyni a uvažujete o společném životě a dětech, ale bojíš se, že pro tebou budou příliš sexuálně přitažlivé. Chci tě (a tvoji přítelkyni) uklidnit, že se nemáš v tomhle ohledu zase tolik co bát. Znám pedofily, kteří žijí spokojený rodinný život a ve vztazích k vlastním dětem nemají problémy. Ona existuje taková věc, o které ti snad už museli sexuologové říkat (a jestli ne, považuji to za jejich chybu). Říká se jí Westermarckův (nebo také kibucový) efekt, který stručně řečeno znamená, že tě nebude sexuálně přitahovat osoba, se kterou jsi byl v úzkém kontaktu, když jsi ty či ona byl v kojeneckém věku. Stejně jako běžné rodiče nezačnou přitahovat jejich dospělé děti, tak tebe nebudou přitahovat tvé nedospělé děti, pokud s nimi navážeš v prvním roce jejich života citové rodičovské pouto a pokud nejsi osoba psychicky narušená - z toho rozhovoru v Reflexu a těch dvou příspěvků ve zdejší knize si troufám tvrdit, že nejsi. **05 Takže, pokud se ještě budeš vyhýbat alkoholu (opilost může Westermarckův efekt "přebít"), nemusíš mít strach o tom, že by tě lákaly vlastní děti. Spíš si sám zodpověz otázku, zda dokážeš odolat tomu, když tě budou lákat jejich kamarádky, které budou ve tvém preferovaném věku. Mimochodem, statistiky incestního chování mezi přímými příbuznými dokládají, že především v případě incestu otec-dcera se jen výjimečně jedná o sexuálně deviantní pachatele, některé studie v případě těchto incestních vztahů dokonce uvádějí méně než 1% mezi delikventy tohoto typu. Takže si nemyslím, že je tohle něco, čeho by jsi se měl přehnaně obávat.

Držím vám palce, ať s přítelkyní prožijete spokojený život.

Fx100d reaguje:Michal     6. 1. 2010 21:40

Děkuji Ti za uvítání i přes ony kiksy, jež jsi uvedl v prvních odstavcích.

V první řadě zpětně zdravím i od přítelkyně, neboť jsi se o ní zmínil první a veškerý můj pohyb po internetu je ji znám. Děkuji i za přímou kritiku k mému neuváženému postupu při vkládání linků do rozhovoru časopisu a přirovnávání slov /nás druhých/ k tomu globalizovanému pojmů společnosti. Zároveň se za toto i omlouvám, nebylo v úmyslu nikoho nijak poškodit nebo hodit špatný stín. Při přípravě jsem měl něco málo kolem půl dne a nebyla tedy možnost tolik porovnat onu velkou odlišnost mezi článkem toho předchozího odkazu a Tvého blogu. Opravdu se omlouvám.

Psal jsi, že se věnuješ práci s mladšími a padla i zmínka o vlastních přednáškách, proto nyní můj dotaz bude směrován k nim. Jak o nich dáváš vědět a jaká je pravděpodobnost se nějaké takové účastnit? Vlastně když jsem stále v léčbě. Líbí se mi totiž, jak mluvíš otevřeně, navíc máš odlišné názory a popravdě, rád čerpám i z jiných zdrojů, než jen od terapeutického týmu zde, v léčebně. S tím samým jsem vlastně vstupoval i právě do onoho rozhovoru. Prostě a jednoduše se necítím být zas až tak dokonale obrněn zkušenostmi a poznatky lidí, kteří mají své zážitky a ne pouze schopnost reprodukovat něco z knih.

EDIT: A ten rozhovor byl mimo jiné i o prezentaci úspěšnosti zdejší léčby, kdyby mi za zády nestáli doktoři, psal bych také jinak :-/

Ahoj, Michal

Fx100d reaguje:

Také zdravím přítelkyni. **04 Neber tu kritiku zas tak zle, mě to jen trochu nedá a musím si rýpnout. **01 Omlouvat se určitě nemusíš.

Nechci lékaře nijak shazovat, jistě mají jisté výsledky a v některých případech mají pravdu. Někteří pomoci určitě dokáží.

Na ostatní otázky bych Ti raději odpověděl soukromě. Chvíli ještě budu zde v chatu, ale můžeš použít třeba icq nebo mail. **04 Je to totiž asi na delší diskuzi. **05

Zdraví Jirka.Michal     6. 1. 2010 12:17

Ahoj všem, hlavně Tobě, Jirko.

O Tvém webu již řadu měsíců vím, narazil jsem na něj, když jsem dělal on-line rozhovor pro jeden časopis a odkázal na něj, jako na zajímavý web zabývající se skutečnými pocity nás, těch /druhých/. Ale teprv nyní se dostávám k celému přečtení. Držím jen palce, ať zdárně vedeš ten komplikovaný boj mezi pudem a pocity. Není to jednoduchý, prý to popisuješ velmi dobře. ...

Fx100d reaguje:

Ahoj Michale,

to, jak jsi odkazoval na můj web, jsem viděl. Možná Tě teď trochu zklamu, ale já se svým pudem zas tak nebojuji. Pravda, sem tam se dostanu do situace, kdy mne dítě sexuálně vzruší, ale udržet tyto pudy na uzdě je to nejmenší. Jsou daleko větší problémy. Ten nejtěžší je vyrovnat se s tím, ten mám již za sebou.

Způsob, jakým jsi odkázal na můj web se mi také příliš nelíbil. V první řadě se mi nelíbilo, žes uvedl odkaz hned vedle druhého, kde žena popisuje život s člověkem, který jí sexuálně zneužíval. Ano, čteš správně, protože využívat něčí tělo pro vlastní sexuální uspokojení bez ohleddu na druhého je sexuálním zneužíváním. Navíc ten člověk na konci toho příběhu spáchá delikt.

Další věc je, že se nepovažuji za ty "druhé". Mé zájmy a aktivity směřují k pomoci mladým pedofilně zaměřeným lidem a preventivní prací s nimi se snažím, aby ubylo sexuálně zneužitých dětí.

Jinak jsem celý ten rozhovor nečetl. Přečetl jsem jen článek. I tam mám výhrady k některým výrokům sexuologa, ale to už ani neřeším reakcemi na články. S většinou sexuologů se setkám a v přednášce pro ně jim tyto chyby vytknu. **02 Pro ty, kteří neví o jaký článek se jedná, je to tento: http://respekt.ihned.cz/rozhovory/c1-38867800-o-souboji-mezi-pudem-a-moralkou

Jinak Tě ale vítám a doufám, že si z mého příběhu vezmeš nějaké ponaučení. Je to sice jen výtah, ale slibuji, že jednou vyjde celý a trochu podrobnější knižně. Už mám knihu rozepsanou.

Dále Ti přeji, abys se svou novou partnerkou byl šťastný a svou chybu již nezopakoval.

Zdraví Jirka.Rein     6. 1. 2010 07:31

aha no jé vlastně asi jo no. Ale víš já jsem se připojoval přes mobil takže jsem přes tvou přezdívku se dostal do Hk návštěvní knihy (blueboard) a tak jsem si myslel že je to tvá návštěvovka. Taky jsem tam psal že je cosi smazané. Nuže se ti musím drahý Jiříku omluvit.**04 Tak ty moje hlášky smaž. A proč nikdo nepíše sem, tvůj web je stejně nejlepší!!! **16**16 a pojď na chat yo?

Fx100d reaguje:Rein     6. 1. 2010 07:16

Pokud vím, tak tys zase nikdy nefetoval. Proč mi říkáš, že příspěvky nejsou smazané, když se tady řešila otázka dětské pornografie (k níž jsem také krátkám komentem přispěl) a teď tady není nic!!! Proč to říkáš, když to není pravda, že se tady nic nemaže????? **09**09 Mezi 21.12.2009 až 6.1.2010 je všechno smazané. Nechápu. A ta tvoje odpověď tak to je lež jako věž! **09 Joo a já nemám nejmenší důvod být vulgární, a zvlášť k inteligentnímu a slušnému člověku jako ty! **16

Fx100d reaguje:

Jak jsem napsal, nic jsem nemazal. A dětská pornografie se řešila v Harkonově knize návštěv, ne tady. Než prohlásíš že lžu, mrkni se, kde se co řeší. http://blueboard.cz/kniha_0.php?hid=hb7akhxu4iiemdpv5ofa08r95cture#31166825 **04

Takže v tom nemám chaos já, ale Ty. **01Rein     6. 1. 2010 05:11

Jirko co to tady vyvádíš?? tys zas všechno smazal... máš tady totální chaos! to teda nenapovídá o hodnověrnosti tvého webu! **09

Fx100d reaguje:

Ahoj Reine,

opět, jako většinou, nemám tušení o čem mluvíš. Já nic nemazal. Za dobu existence této návštěvní kihy jsem smazal jen dva příspěvky od jednoho člověka, které obsahovali převážně jen vulgarity. Pokud vím, nikdy jsi vulgární nebyl, nemám tedy důvod Tvé příspěvky mazat. Ani SMS mi nepřišla, že byl vložen vzkaz.

Tato kniha je bezplatnou službou z http://www.blueboard.cz tam si můžeš na výpadky stěžovat v diskuzi k službám. Uvědom si ale, že byla doba vánočních svátků a člověk, který se stará o chod serveru a databáze na blueboard.cz byl nejspíš na svátky s rodinou, nikoliv u serverů.

Pokud jsi tedy napsl nějaké příspěvky a nezobrazili se, zkus je napsat znovu.Rein     21. 12. 2009 08:38

Oh to je diskuse! Kasz má defekt a málem ho ukamenují! No teda, to si dnes nemůže člověk ani vyměnit kolo?:-) a co by s těma Bomparama dělal? Vždyť by si ještě zkazil zuby, kdyby je musel ládovat třeba u telky. A zodpovědný otec v něm hned vidí pedofila!!:-) je to vůbec možné?? Tsss. Především ale všem návštěvníkům Jirkova blogu přeji krásné svátky plné pohody, kamarádství a ? Lásky! Jirkovi potom mnoho krásných chvil z jeho láskou. Mějte se moc dobře.**16Oh to je diskuse! Kasz má defekt a málem ho ukamenují! No teda, to si dnes nemůže člověk ani vyměnit kolo?:-) a co by s těma Bomparama dělal? Vždyť by si ještě zkazil zuby, kdyby je musel ládovat třeba u telky. A zodpovědný otec v něm hned vidí pedofila!!:-) je to vůbec možné?? Tsss. Především ale všem návštěvníkům Jirkova blogu přeji krásné svátky plné pohody, kamarádství a ? Lásky! Jirkovi potom mnoho krásných chvil z jeho láskou. Mějte se moc dobře.Oh to je diskuse! Kasz má defekt a málem ho ukamenují! No teda, to si dnes nemůže člověk ani vyměnit kolo?:-) a co by s těma Bomparama dělal? Vždyť by si ještě zkazil zuby, kdyby je musel ládovat třeba u telky. A zodpovědný otec v něm hned vidí pedofila!!:-) je to vůbec možné?? Tsss. Především ale všem návštěvníkům Jirkova blogu přeji krásné svátky plné pohody, kamarádství a ? Lásky! Jirkovi potom mnoho krásných chvil z jeho láskou. Mějte se moc dobře.

Fx100d reaguje:

Ahoj Reine,

nepochopil jsem, proč to sem kopíruješ několikrát, ale i Tobě krásné vánoce a příští rok vše nej a hedně krásných zážitků. **04Jiřina     15. 12. 2009 22:22

jsem matka dvou dětí,určitě bych dokázala zabít tak jako paní Alenka,kdyby chtěl mím dětem někdo ublížit,ale...toto není problém jen pedofilů,je to problém celé společnosti,vždyt kolik jich právě ted vyrůstá?a budou potřebovat jednou pomoct aby se s tím naučily žít a neubližovali protože nebudou vědět kudy kam? je potřeba jim pomoct

Fx100d reaguje:

Ahoj Jiřino,

chápu, že bys nepřála člověku který by ublížil Tvým dětem nic dobrého, to ostatně žádný rodič ani nikdo, kdo má děti v péči, či je má rád. Také by se mnou clomaly emoce, kdyby někdo ublížil dětem, se kterými se stýkám a mám je rád.

Máš pravdu, že to není problém pedofilů, ale celé společnosti, protože většina zneužití je páchána pachateli nedeviantními, tedy lidmi, kteří pedofilové nejsou.

Problémy pedofilů jsou trochu jinde. Netvrdím, že pedofilové nemají problém se sebeovládáním, část z nich opravdu má, ale hlavní problém pedofilů je jinde.

Zrovna připravuji další část zpovědi, ve které budu popisovat, co jsem v oblasti pomoci pedofilům již udělal a čím se zabývám. Zhruba do půlnoci to zveřejním. **04

Jirka.jana3     jana3@inMail.sk 25. 11. 2009 15:50

..ok:)budem tam**01

Fx100d reaguje:jana3     jana3@inMail.sk 24. 11. 2009 23:43

ahoj Jirka**05..kazdy den Ta hladam na chate ,ale nejak sem uz nechodis..mam toho vela noveho..dobre spravy **01..a dufam,ze to dopadne ako predpokladam**05

Fx100d reaguje:

Ahoj Jano,

v chatu se občas ojevím, ale nejsem tam nějak pravidelně. Trochu jsme se minuli, ale dnes po 18 hodině tam přijdu a budu se snažit tam vydržet než přijdeš. **04

Jirka    23. 11. 2009 23:04

Hezká , modré oči , dlouhé blond vlasy , ale ale , však víš . Znám ji dlouho a teď ani nevím proč , jsem v zase v nereálném světě . Satan nikdy nespí a jen tak nás ze svých spárů nepustí . A to jsem si myslel že mu lze uniknout pomocí vůle . Vůle je na nic , když je v hlavě takový zmatek a člověk snad nikdy nedospěje a zůstává pořád dítětem .Chraň mne bože , již toho začínám mít plné zuby , ač i ta platonika je tak krásná a alespoň sny jsou nám trochu spravedlivé . Jinak nad 40 pro 12 **16 Hrůza že ( to je pro ty co to nikdy nezažijí a upřímně jim to nepřeji )

Fx100d reaguje:

Ahoj,

Nechcete to náboženství nechat? **01*

Ale vážně. Chápu Tě, vím že láska často bolí. Buď za ni však rád. **04


˂Novější -11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>