Návštěvní kniha

QUOD HOMINES, TOT SENTENTIAE. (TERENTIUS)
Kolik lidí, tolik názorů.

Budou smazány příspěvky obsahující:
Sprosté a urážlivé věty. (Odlišný názor se dá vyjádřit i slušně)
Odkazy na stránky s nelegálním obsahem.
Jakýkoliv návod na nelegální činnost.
Jméno *
E-mail
Home
Tel:
Text *
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
V knize je 210 vzkazů.
˂Novější -11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>

Kasz     kasz@seznam.cz 22. 11. 2009 14:57
http://kasz.sweb.cz
Já: Nechceš se trochu víc rozepsat, o co jde? Já jsem zamilovaný už počtvrté, holt je to náš úděl. Zamilovat se, být jí na blízku a přát jí, aby byla šťastná. Takhle nějak si představuju lásku. Milovat někoho občas dost bolí, to máš pravdu. Ježíš Kristus by mohl vyprávět...

Fx100d reaguje:    22. 11. 2009 12:13

Asi jsem se zamiloval a utrápím se , protože je to nereálné . To bolí bolí !!

Fx100d reaguje:M     12. 11. 2009 23:41

Pro Fx100d a dalsi odvazne

Obdivuju vas, kteri jste schopni se s touto diagnozou nekomu sverit, kdyz clovek cte ty zhovadilosti, kterymi massmedia krmi nas vsechny (pedofil = znasilnovac deti) nuti ho to se nenavidet... Nejhorsi na tom je, ze me pritahuji dospele slecny, do jedne jsem byl po nekolik mesicu hrozne zamilovany, ale zaroven i male holky v podstate mam takovy rozsah od 5-45 **07. Asi deset let jsem s tim problemem bojoval tim, ze jsem si to nepripoustel nicmene me to porad dostavalo a dostava do depresi, jelikoz jsem se porad nesrovnal se sexualnimi fantaziemi o holcickach. Jinak jsem clovek, ktery velmi dobre zvlada svoje pudy, nejsem agresivni atd.. Co se tyce holcicek tak nemuzu rict, ze bych vyhledaval jejich spolecnost v tomto je muj vztah k nim neutralni, ale vim ze zadne nikdy nehodlam ublizit.

Toto je prvni vec, kterou jsem se k tomu rozhodl vubec verejne napsat...Fx100d reaguje:

Ahoj M,

gratuluji k prvnímu coming outu. Nicméně nemáš proč se tím trápit. Pedofilie je sexuální zaměření, které sis sám nevybral. Nikdo neví proč a kdy přesně vzniká, ale je prevděpodobně vrozená a Ty ani nikdo jiný to nemůže nijak ovlivnit. Buď rád, že Tě přitahují dospělé, mě nikoliv. Strašně moc Ti závidím (myslím tím v dobrém a moc Ti to přeji), žes zažil vztah s osobou, do které jsi byl zamilovaný, to já nezažiju nikdy.

Asi se dá těžko poradit, jak se s tím srovnat, ale určitě se Ti to časem podaří. K tomu Ti může pomoci právě to, když se někomu svěříš a on Tě pochopí. Většina lidí dokáže pochopit, že v televizi vlastně většinou neukazují pravé pedofily a že většina pedofilů nejspíš prožije život, aniž by to kdokoliv jiný poznal a že pedofil nemusí být násilník. Nicméně každé svěření je risk.

Jestli Ti to pomůže, klidně mě kontaktuj a můžeme si popovídat. **04

Jirka.Honza pravý     6. 11. 2009 23:58

Jirko někdo se tu prezentuje mým jménem honza , ale já to nepíšu . Tedy příště už nepíšu nic , tak honza není původní , co začal a skončil . S ním nemám již nic společného od příspěvku z 3.11. A zatku se nepíše , ale zadku . Ahoj

Fx100d reaguje:

Ahoj Honzo,

Bylo mi hned jasné, že je to jiný Honza. **04

Jirka.honza     3. 11. 2009 15:01

co tomu pedoušovy lezeš do zatku????

Fx100d reaguje:honza     3. 11. 2009 14:50

ale prosím tě!!!!

alena: půjč mu dítě! třeba z něj viroste něco lepšího než si ty!Fx100d reaguje:Fx100d     fx100d@centrum.cz 3. 11. 2009 14:38
http://www.fx100d.cz
Pro Honzu: Až se budeš chovat slušně, neudu Tvé příspěvky mazat.

Co se týče té 13tileté holky v mých přátelích, není nikde v zákoně napsáno, že se nesmím bavit s lidmi pod 15 let. Nesmím narušit její mravní výchovu a lákat jí k sexu, což nedělám.

Fx100d reaguje:Alena     3. 11. 2009 12:47

Já jsem se zamyslela už tolikrát.. hlavně když mi ve škole tvrdili, že pan profesor by tohle nikdy neudělal. Netvrdím, že jste všichni špatní..bohužel však ne všichni s tím bojují. Ano vím, že i rodiče nejsou svatí. Holt se svět zbláznil a těch zrůd je čím dál tím víc. Ale nalijme si čistého vína.. NORMÁLNÍ TO PROSTĚ NENÍ! Jako se mi hnusí to, že to tak berete a zrovna vy tu ohajujete pedofilii jako něco posvátného za co by se člověk neměl stydět. Bohužel víc a víc lidí jako jste vy nezná hranice. Známému zabil dceru v parku. Během dne a to ještě v Praze, zrovna v místě kde chodí nejvíce lidí. Ta drzost. Pravda je taková, že se mi hnusí i lhostejnost lidí, kteří jdou a nic nevidí. Jako není notmální matka co vám nabízí dceru a neuvědomuje si co se může stát, kdyby jste se neovládl. Nevím zda bych byla schopna po zkušenostech být přítelkyní pedofila, ale co vím na 100% je to, že ať bych vás měla ráda sebevíce dítě bych vám nesvěřila a to nejen z důvodu, že bych se bále, že se neovládnete.. ale hlavně pro to abych vás nepokoušela. Asi mám na tohle všechno zkreslený pohled, jen doufám, že se pedofilie nestane modním trendem a nezařadí se mezi něco normálního. Víte co je hlavní problém, ne všichni chtějí svou úchylku nějak řešit a pomáhat jim můžeme sebevíce. Ale my jako dvě odlišné strany se nepochopíme nikdy.. ani jako kdyby jste vysvětloval otci dcery (viz výše), že ne všichni jsou zlý a že jen ona měla tu smůlu a prakticky jí mohl třeba týrat i on sám. Nepřeji vám nic zlého a doufám, že nesejdete z cesty. A.

Fx100d reaguje:

Jde vidět, že si hodně odporuješ. Nejdříve mě kastruješ, ale nepřeješ mi nic zlého, jen abych byl zavřený někde v kleci. Pan profesor by nikdy nemohl? Nesmysl, protože nikdo nikomu nemůe zaručit, co udělá v budoucnu.

1. Nikde tu nepíšu, že je pedofilie něco normálního. Pedofilů je zhruba 2% populace, takže je to úchylka.

2. Opět si pleteš sexuálně motivovaný trestný čin se sexuální úchylkou. To že někdo dítě zabije v parku nesvědší o tom, že je pedofil.

3. Matka která mi dítě svěří, není nenormální, ono totiž těžko definovat co normální je a co není. Tebe také nikdo nenutí mi dceru svěřovat a být mou kamarádkou. V tom se rozhoduj sama.

4. Pedofilie módním trendem? Je vidět, že opravdu nevíš o čem píšeš. Pedofilie je vrozená vlastnost a nemá nic společného s tím, jak se daný jedinec bude chovat. Nemůže být módní nebo nemódní, protože nikdo si nemůže zvolit být pedofilem, ani naopak jím nebýt. Jako by černošství bylo módou, asi blbost, že?

5. Hlavní problém není že by nechtěl někdo svou úchylku zvládat, ale v nedostatečné prevenci a neinformovanosti. Příruček jak žít s tím či oním a jak úspěšně navazvat partnerské vztahy je přehršel. Kde je nějaká oborná kniha, která poradí mladému pedofilovi? Ikdyž takový mlaý kluk chce svou sexuální úchylku zvládat, nemá dostatek informací a žádný pozitivní vzor. Proto tento web existuje. Jistě existují tací, co nechtějí problém řešit, ale tací jsou i mezi teleiofilními heterosexuály.

6. To že někomu někdo ublížil, neznamená, že dotyčný nemůže pochopit jaký je rozdíl mezi delikventem a deviantem. Bavím se s několika ženami, které byly sexuálně zneužity, nebo jejich dcery a nemají problém se se mnou bavit, ba i svěřit mi dítě. Takže pochopit se můžeme, jen to chce chtít a snažit se koukat na věci objektivně.

Problém vidím i v médiích. Když vidím televizní program, kde v neděli dopoledne (vlastně kdykoliv) dávají samé detektivky a pořady se samým násilím, zrovna v době, kdy děti vstávají a aby nerušily spící rodiče koukají na televizi, nedivím se spoustě násilí ve společnosti. Sami si děti vychováváme tak, že násilí je pro ně zábava.Alena     3. 11. 2009 11:56

Píši sem jako matka. Je sice pěkné, že se držíš a nikdy jsi na nikoho nevstáhl ruku, ale lidé se stejnou "vadou" by se neměli pouštět na světlo světa! Mou dceru jeden takový kretén obtěžoval, bála se chodit i do školy, aby tam zase nebyl ten "hodný pán" co jí měl tak rád! Všichni tvrdíte jak se držíte a jak jste hodní.. Ne, to je jenom iluze pro tento svět. Přísahám, že bych byla schopná i zabít, kdyby se mé dcery ještě někdo dotkl! Ale je mi jasné, že by se na mě sesypala skupina lidí co vám tyto kecy baští s tím, že máte jenom představy... Třeba nejste zlý, ale po zkušenostech mám jasný názor! Vykastrovat vás!!!

Fx100d reaguje:

Ahoj Aleno,

já velice dobře chápu Tvé rozhozčení, ale pláčeš nad nesprávným hrobem. Jak víš, že člověk, který Tvou dceru obtěžoval, je pedofil? 90% zneužití dětí mají na svědomí lidé, kteří pedofilové nejsou. Pak pdle logiky kterou zde předkládáš, musíš vykastrovat všechny muže a nevím jak to uděláš se ženami. I ženy mohou být pedofilní. Ta iluze pro okolní svět je v médiích, kde pedofil = zlo, jenže když pedofily odstraníš ze společnosti, nejen že nevyřešíš problém zneužívání dětí, ale ublížíš daleko více lidem, než zachráníš zneužitých dětí. Jednoduchá řešení problémů jsou většinou velmi kontraproduktivní.

Nebylo by lepší, pomoci pedofilům se se svou odlišností vyrovnat a poradit jim jak, aby těch 10% ještě kleslo? Navíc kastrace v některých případech vede k zvýšené agresivitě jedince, což může vést k ještě daleko horším následkům právě pro děti.

Navic tvrzení "píši sem jako matka" je dá se říci velmi zavádějící. Když použiju škatulkování a předsudky jaké máš Ty na pedofily, mohl bych Tě po kauze s Klárou Mauerovou také považovat za velmi nebezpečnou. V této kauze to ještě dopadlo celkem dobře, případů kdy vlastní rodiče děti utýrají k smrti je v médiích také spousta. Já ale nepaušalizuji a vím, že stejně jako mezi rodiči mohou být nebezpeční lidé pro děti, to samé platí pro pedofily, učitele.... a mohl bych pokračovat.

Navíc poslední věta Tvého příspěvku by mohla naplnit skutkovou podstatu zákona o šíření nenávisti vůči skupině obyvatel.

Zkus se trochu zamyslet. Jirka.honza     30. 10. 2009 06:22

Prosím prosím , jestli by to šlo , mohl by jsi smazat mé příspěvky ? Moc děkuji a přeji Ti mnoho štěstí Honza

Fx100d reaguje:

Jsou smazány. **04


ratachejl     30. 10. 2009 01:12

Dnešní svět je velký svinstvo a měl by se zakázat . Zdravím z elektrárny ČEZ

Fx100d reaguje:

Ahoj ratachejle,

svět není o svinstvu, za svinstva mohou pouze lidé. Nač zakazovat svět kvůli jednomu živočišnému druhu? **04

Také jsem zrovna v práci, příjemnou šichtu. **04

Jirkabb     30. 10. 2009 01:11

**04

Fx100d reaguje:

Ahoj bb,

smajlíci tu fungují, to ano. **01Jo     20. 10. 2009 23:23

Tak předně...

a klidně i zadně, považuji se, jelikož dlouhá léta pracuji s dětmi různých věkových kategorií, zdravých i nemocných, jak už fyzicky, nebo i duševně (mentálně), ve všech možných stupních i kombinacích, za člověka z branže, a nemohu, než jen souhlasit s tím, jak si Jirka poradil se svým (a je nutné to tak nazvat, a protože se nejedná o oficiální tabulkové zařazení, ale pouze o doprovodnou složku, neboli projev toho, co se nazývá pedofilií, tedy nikoliv onoho pokřiveného obrazu pedofilie, který, jak zde, na těchto stránkách, Jirka zmiňuje, známe z masmedií, filmů i pořadů, ale pedofilie v pravém slova smyslu, tedy jako odborná diagnoza) sociálním hendikepem a to, že se se svým příběhem a poučením i informacemi pro veřejnost rozhodl vystoupit na tomto webu, považuji za chvályhodné a plně mu to schvaluji.

Ohledně svěřování a nesvěřování potomků, či povolování a nepovolování styku s nimi jsem rovněž s Jirkou za jedno a to v tom smyslu, že má každý zákonný zástupce dítěte(tedy nejen rodič, ale osoba, která má za dítě právní odpovědnost, jako např. poručník, státní zástupce ap.) právo na to se svobodně rozhodnout, zda svolí či nikoliv. Měl by tak činit i s ohledem na souhlas či nesouhlas dítěte, o které tu především, tedy v naprosto první řadě jde.

Pokud budeme mluvit o konkrétním případě - tedy o Jirkovi, neviděl bych problém v tom, že se moje děti s tímto konkrétním člověkem stýkají.

Kdyby někdo narazil na jakékoliv skuliny ve výkladu, neváhejte se ozvat :)) Jinak přeji příjemné, no zkrátka tak, jak to má být...**03

Fx100d reaguje:

JO: "Kdyby někdo narazil na jakékoliv skuliny ve výkladu, neváhejte se ozvat :)) " Já se hlásím. Zapoměl jsi na můj souhlas s tím svěřováním dětí. **01 Jak by to vypadalo, kdybych hlídal pokaždé jiné děti? **02

Ale jinak dík. **15Marek     marek.glbl@gmail.com 19. 10. 2009 03:06

Ahoj Jirko,

to som ja Marek. Pamätáš si na mňa ešte? **05 Po veľmi dlhom čase som zavítal na Tvoju stránku a vidím že to tu stále žije. Chcem sa Ti takto verejne ospravedlniť za moju odmlku.. veď nakoniec mali sme sa v lete stretnúť!! No som ja ale h**j .. čo už **08 . Chcem ti len zaželať veľa úspechov a popriať veľa radostí v živote. Zaslúžiš si to! Veľmi si mi pomohol a môžem povedať že vďaka Tebe dnes žijem úplne normálny život bez výčitiek a starostí. To, že viem kto som a nie som sám, mi pomohlo vyrovnať sa s tým a dokázať sa ovládnuť v akejkoľvek situácií pri deťoch. Pre tých čo nevedia o čo ide.. Fx mi pomohol spoznať seba samého. To že existujú tieto stránky je len a jedine dobré. Tí ktorí to odsudzujú vôbec nevedia o čom hovoria. VĎAKA Jirko za pomoc! Veď niekedy sa u Teba stavím **04

Fx100d reaguje:

Ahoj Marku,

pamatuji si na Tebe. Nemáš vůbec proč se omlouvat. **04

Jsem moc rád, že ses s tím dokázal srovnat, což je to nejtěžší v životě. Nejlehčí je radit ostatním. Od klávesnice jako anonym (všimni si, že ti co nejvíce kritizují a odsuzují, neuvedou ani mail na sebe) radit člověku v situaci, kterou sám nezažiji, je velmi snadné.

Určitě budu moc rád, když přijedeš. Máš u mě dveře otevřené a jsi vždy vítán.

Jirka.Jakub     18. 10. 2009 13:44

Absolutně nechápu, jak s tímhletím ještě můžes vylézt na veřejnost a moc by mě zajímalo, vy, co mu fandíte, kdyby objektem lásky byla vaše dcera -

jestli byste mu taky takhle fandili a jestli byste byli rádi, že jste se také podívali na druhou stranu barikády... Halvně nechápu matky, které tě podporují. A pokud se pedofílie bere jako sexuální orientace, tak jsi na tom stejně jako normální heterák? No to asi ne, že...

Fx100d reaguje:

Ahoj Jakube,

každý rodič má právo rozhodnout, s kým bude jeho dítě trávit čas a komu jej svěří. Já toto právo naprosto respektuji a pokud někdo řekne, že s jeho dětmi nesmím být v kontaktu, tak jeho děti kontaktovat nebudu. Lidé většinou rozhodují na základě zkušeností s konkrétním člověkem a pokud mně někdo dobře zná a věří mi, pak mi děti svěří. To že jsem pedofil na tom nic nemění. Ano, znám osobně matky, které mi svěří dítě a vědí o mě že jsem pedofil a dokonce některé řekly, že je škoda, že nemiluji jejich dceru.

Proč s tím lezu na veřejnost? Jednoduše pro to, že můj příběh již zachránil některým pedofilům život a také pro to, že nepřímo působí jako prevence zneužívání dětí. Pokud se totiž dokáže pedofil se svou odlišností vyrovnat a řídí se pozitivním vzorem, za který mu mohu sloužit, není nebezpečný. Ostatně toto platí o všech lidech. Nevyrovnaný člověk představuje riziko pro své okolí. To jestli je to orientace, nemoc, nebo deviace je úplně jedno, je to jen slovíčkaření a toto se ve společnosti velmi rychle mění. Dříve byla nemocí masturbace, dnes už není. Důležitější je, jak se s tím člověk naučí žít, aby neublížil. Já se nemám zač stydět.

Jirka.Joe     dustyroad@centrum.cz 17. 10. 2009 15:34
http://crazycoyote.blog.cz/
Ahoj Jirko, jen že jsem zpět z cest, relativně celej a relativně zdravej, ale spokojenej. Rád bych zase někdy splknul, tak se ozvi, chceš-li, anebo nechceš,... vždyť i v tom je tvá svobode, víme... a můžeš i na mail...

tak příště :)

Fx100d reaguje:Kamila     hasassinka@seznam..cz 12. 10. 2009 16:41

ahojky Jiříku,moc mě mrzí,že jsi musel smazat kvůli sprósťákům galerii,ale já Ti držím palečky a z takovejch,kteří Ti nadávají si nic nedělej.Mám tě moc ráda**16

Fx100d reaguje:

Ahoj Kamilo,

díky za podporu. Ta galerie mně ale ani tak nemrzí. Fotky v ní se mi tolik nelíbily, nebyly přirozené. Galerie byla jen malou ukázkou vkusu. O jejím odstranění jsem přemýšlel již delší dobu. Také Tě mám rád. **16

Jirka.lucie.milackova     lucie.milackova@seznam.cz 11. 10. 2009 22:41

jirko děkuji ti za tvé stránky jsem ráda že jsem mohla nakouknou na druhou stranu barikády**02

Fx100d reaguje:

Ahoj Lucie,

nemáš zač, já děkuji za zájem o čtení. **04

Jirka.siframistraleonarda     11. 10. 2009 04:42

ahoj jirko. myslim, ze je dobre ze provozujes tyto stranky, chtel bych se ti omluvit za to, ze jsem taky byl jeden z těch co tuhle problematiku vidí černobíle. díky tobě jsem nahlédl na druhou stranu barikády.**02

chtel bych ti poprat hodne stesti s malou. kazdy ma pravo na stesti a ty mi prijdes docela v pasti, tak at ti to vyjde **01

abys vedel kdo jsem, tak jsem byl dneska s tebou na chatu.

tak zdařec Jirko a drž se **05

Fx100d reaguje:

Ahoj,

děkuji za přání a podporu. Jsem rád, že ses dokázal odtrhnout od klasického obrazu, který Ti předkládají média celý Tvůj život. Neměl by ses mi za to však omlouvat. Žádný člověk se nenarodí vzdělaný a nikdo se nemůže naučit věci jen tak, že o nich bude přemýšlet. Omluvat by se měla média za to, že nepravdivě informují veřejnost. Pokaždé, když uslyšíš v médiích slovo pedofil v kontextu se zneužíváním dětí, zkus si představit na kolik je pravěpodobné, že ten člověk pedofil bude doopravdy. Podle statistik asi na 10%. Tvrdit něco, co je z 10% pravdivé je podle mne docela na pováženou. Když si představím, kolika lidem takové mylné informace komplikují život, neváhal bych použít slovo zločin.

Měj se hezky a doufám, že se opět potkáme.

Jirka.Medved     6. 10. 2009 00:05

No rozhodol som sa ze to tu napisem verejne **05 fx je fakt fajn clovek a nebyt neho neviem ako a kde som teraz...velmi mi pomaha prajem mu len to najlepsie **05 ano to som ja fx**05

Fx100d reaguje:

Medvěde! Co mi to děláš? **12 Se normálně červenám. **15 Ale jsem moc rád, že už je Ti fajn. **04 Akorád bys měl mít a používat jen jednu přezdívku. **01

Díky za slova chvály. Měj se fajn.

Jirka.


˂Novější -11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>