Návštěvní kniha

QUOD HOMINES, TOT SENTENTIAE. (TERENTIUS)
Kolik lidí, tolik názorů.

Budou smazány příspěvky obsahující:
Sprosté a urážlivé věty. (Odlišný názor se dá vyjádřit i slušně)
Odkazy na stránky s nelegálním obsahem.
Jakýkoliv návod na nelegální činnost.
Jméno *
E-mail
Home
Tel:
Text *
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
V knize je 210 vzkazů.
˂Novější -11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>

vendy     vendulamatejovska 20. 4. 2009 16:12

Jirko obdivuju te za tvou zpoved neodsuzuji te kazdy je nejaky hlavni je ze jsi zadne neublizil a nezneuzil sama mam dnes jiz 10 letou dceru nevim jak bych reagovala kdyby ji nekdo ublizil tobe drzim palce at to zvladas sam

Fx100d reaguje:

Ahoj Vendy,

děkuji za ochotu číst mé stránky. Naprosto chápu, že se o svou dceru bojíš, také se velmi bojím o svou lásku i její sourozence a to ještě nejsou mé vlastní děti. Také nevím, jak bych reagoval, kdyby jim někdo ublížil. Děkuji také za držení palců a přání, ať to zvládnu.

Přeji štěstí Tobě i Tvé dceři a hlavně to zdraví.

Jirka.pretorij     pretorij@gmail.com 14. 4. 2009 22:28
http://iboys.cz/pretorij
Ahoj, tak tyhle stránky se dají považovat za brutální :-) Je pravda, že jse mtakhle o pedofilech nikdy nepřemýšlel. Byl jsem si třeba vom rozdílu mezi pedofilem a boyloverem,ale toto.. no je fakt, že se můj pohled na věc asi zmírnil.Ať je vrah vrahem-nezavraždí-li někoho.Všichni jsme složití a všichni každý den pokoušení. Není to jednoduché,ale nebyla by to jinak nuda? Hodně síly a trpělivosti

Fx100d reaguje:

Ahoj pretorij,

Rozdíl mezi pedofilem a boyloverem neexistuje. Boylover je homosexuální pedofil. Girllover je heterosexuální pedofil. Jsou to slova, které pedofilové používají, aby se odlišili od sexuálních delikventů, kteří zneužívají děti. Slovo pedofil má dnes pro veřejnost velmi pojerativní význam, proto se pedofilové snaží takto odlišit. Já se držím původního významu slova pedofil a slova girllover a boylover příliš rád nemám.

Vrah se stává vrahem, když zavraždí, neexistuje vrah který nezabil. Pedofilie není sex s dětmi, pouze média to takto prezentují. Pedofil je pedofilem od narození a pokud zneužije dítě, stává se sexuálním delikventem. Sexuální delikvent však nutně nemusí být pedofilem. 90% zneužtí dětí nepáchá pedofil. Stejně tak se pedofil nemusí stát delikventem, tedy nemusí zneužít dítě.

Jde o to, vnímat slova v jejich pravém významu, nikoliv věřit storpocentně médiím, kde zprávu o jisté události tvoří člověk, který nemusí být odborníkem na danou tématiku.

Děkuji za přání síly a trpělivosti a v neposlední řadě za Tvou ochotu přečíst texty na mé stránce. Měj se fajn a hodně štěstí do života. **04sabisek12(z ICQ)     11. 4. 2009 15:42

Ahoj Jirko...

Mnoho lidí tuhle skupinu lidí odsuzuje....Nevím proč...Každý z nás je nějaký,a každého je to jen soukromá věc.Obdivuju,že o tom píšeš takhle veřejně.Držím palce :-)

Fx100d reaguje:

Ahoj Sabisku,

děkuji za podporu. Ale věř, že zas tak mnoho lidí neodsuzuje. Většina lidí dokáže pochopit, jde jen o to, vymezit správné pojmy.

Měj se moc krásně a ať se Ti v životě daří. **04Annie     25. 3. 2009 21:30

Ahoj Jirko..

Tvoje stránky mě hodně zaujaly, rada bych si s Tebou i popovidala.. ale mam trochu strach tu psat takto verejne.

Jsem teda holka a nevim jestli existuji i "pedofilky", ale taky se mi tak trochu libi male holcicky..(nekdy se mi o nich zda, atd.) Jinak normalne ziju ve vztahu s pritelem..

Na Tve stranky jsem narazila vlastne tak, ze jsem hledala na netu nejake povidky o holcikach a nasla jsem odkaz sem.

Budu rada kdyz se ozves.. zatim staci sem, kontakt na sebe zatim neuvadim..

Fx100d reaguje:

Ahoj Annie,

ano existují pedofilní ženy. Na německém girllove fóru jsem viděl 4. Německy však neumím moc dobře, tak jsem s nimi blíže nekomunikoval.

Až překonáš strach, klidně napiš, moc rád si s Tebou popovídám. Máš k dispozici mail, icq a další. Budu se moc těšit, až se ozveš. **04

JirkaFlarnytryl     (flarnytryl@gmail.com) 16. 3. 2009 09:52
http://flarnytryl.blog.idnes.cz
Proti metodám léčby českých sexuologů nemají námitky jen pedofilové, ale i někteří odborníci ze zahraničí. Doporučoval bych se seznámit například s názory Franse Gielese. Zde je k dispozici překlad jedné z jeho přednášek na téma pomoci pedofilně orientovaným lidem: http://kasz.sweb.cz/pf03/pomoc.htm

Fx100d reaguje:Marteeni     14. 3. 2009 15:39

Ahoj, se zájmem jsem pročetla web. Fakta, která o pedofilii uvádíš, jsem znala už předtím, a máš pravdu, že v médiích je spousta nepřesností.

Mám 2 podněty: Jeden se týká tvé češtiny, která je dost otřesná, hlavně zájmena a nadbytek čárek ve větách (pro velmi hrubou orientaci - kde není sloveso v určitku, není věta, takže pokud to není výčet nebo složité souvětí s větami navkládanými do sebe, pak tam není ani čárka). Mluvnice spisovné češtiny by pomohla víc. Proč ryju do tvé češtiny? Protože pod určitou vyjadřovací úroveň nemusíš být brán vážně. A je škoda dodávat někomu lacino munici na argumenty typu "Je to primitiv, ani psát neumí". Protože, jak jsem z webu pochopila, primitiv určitě nejsi.

Ale! Některé momenty tvé zpovědi se mnou dost otřásly, a všeobecné zdejší soptění nad doktorkou Fifkovou mi připadá zčásti neoprávněné. Protože prvořadé je bezpečí tvých POTENCIÁLNÍCH obětí a teprve v druhém řádu má důležitost tvoje osoba, tedy tvé štěstí, spokojenost, zdraví. Proč se tedy divíš, že tě odmítne léčit, když se vlastně léčit odmítáš, pokud léčba není podle tvých představ. Napadlo tě třeba, že tvé představy o tom, jak má vypadat tvoje léčba, mohou být docela pomýlené, ovlivněné tím, že ti prostě není příjemné, aby ti někdo omezoval jednu z tvých nejsilnějších potřeb? Tak jako chorobný žárlivec si myslí, že hlavním úkolem manželské poradny je srovnat mu ženu, aby mu podala stoprocentní důkaz své věrnosti (který mimochodem neexistuje), tak i tvoje představa o tom, jak má sexuolog správně pomoci tobě, může být mimo mísu. Připadá mi, jako bys nesmírně toužil dlouze a do posledních detailů líčit každé setkání se svojí holčičkou a rozebírat ho ze všech stran (což je normální u všech zamilovaných lidí, ale terapeutický přínos to nutně mít nemusí) a když této tvé potřebě sexuolog nevyjde vstříc, tak u tebe skončil. Neříkám, že tě léčili ideálně, ale nečekej, že tě někde budou léčit na míru dle tvých chutí a souhlasit s každou představou, kterou o sobě máš, protože je nutně subjektivní. Sexuolog je tvůj ošetřující lékař a je cílem léčby a jeho odpovědností tě v prvé řadě "držet na uzdě".

Čili promiň, ale tím, že předkládáš tunu laických argumentů, jak to ti odborníci dělají špatně, jen abys je nemusel poslechnout v tom, co je ti nepříjemné, a tím, jak si často protiřečíš, jsi na mě udělal dojem, že tvůj náhled zdaleka není takový, o jakém nás i sebe přesvědčuješ, a že jsi tedy stále potenciálně nebezpečný. Kdybych to měla zjednodušit, tak to je takové to "Já mám dobrou vůli, ale vodsaď pocaď, protože já mám taky svoje potřeby". Takže prosím, zkus to ještě někde, zkus novému sexuologovi vysvětlit, jak to proběhlo u předchozích dvou a proč jsi u nich skončil a řekni ihned a při prvním sezení na rovinu, jak si průběh léčby představuješ. Je možné, že ti nový lékař vyloží to, co teď tady já, že ta představa je mimo reál. A pak si rozhodni, co je pro tebe přednější.

Jen pro zajímavost, jsem taky z menšinové komunity (dalo by se říct, že přesně opačné než ty), takže o netoleranci, záměrných i lidových bludech a snaze vytěsnit vše, co se odlišuje, něco vím. Nicméně jsem připravena za svou nevětšinovost něčím platit, i když příjemné to není a nebude. Tak i ty se hochu ukaž, předpokládám, že je aspoň pro tebe samozřejmostí alkoholová i drogová abstinence, stejně tak bych očekávala nějaký pevný limit ve stycích s holčičkami.Fx100d reaguje:

Ahoj Marteeni,

děkuji za příspěvek a za kritiku. Pravda, má čeština má jisté mezery a také to plně přiznávám. Každému hold jde něco jiného a nikdo nemůže být ve všem dokonalý. Nicméně označit mou češtinu za vyloženě otřesnou bych se neodvážil. Oproti některým lidem, kteří mají blog nebo přispívají do diskuzí a komunikují na chatu je má čeština ještě téměř dokonalá. Ale češtinu už jsem tu řešil, pojďme k tomu důležitému.

Sice máš na jednu stranu trochu pravdu v tom, že jsem ke konci už rezignoval a prakticky se už léčit nehodlal ale ne pro to, že by léčba nebyla úplně podle mých představ. Já bych byl ochoten polevit ze svých "nároků" a dejme tomu omezit některé aktivity s malou, ale ne jen tak protože to řekl člověk, kterému na stěně visí diplom. Jsem dospělý člověk, nikoliv poslušný pejsek, abych bez přemýšlení poslechl na slovo. Například má obvodní lékařka je jako odborník k ničemu a na jakýkoliv problém mi oznámí, že toto má také a neprovede ani základní vyšetření. Kdybych spoléhal na její názor, byl by ze mne dnes mrzák a to bez jakékoliv nadsázky. Od lékaře vždy čekám vysvětlení toho, co po mně chce a na přímý dotaz, proč musím kontakt s malou zcela ukončit, jsem odpověď nedostal. Dokážu uznat, že příliš častý kontakt s dětmi pro mne a hlavně pro ty děti je nebezpečný, ale na druhou stranu rada abych na otázku "Kolik je hodin" malé holčičky, kterou potkám někde na osamělém místě, okamžitě začal utíkat bez odpovědi, je podle mne přehnané. Mimochodem tuto situaci vymyslela a poradila paní doktorka Fifková. Ostatně jsem tu kdesi popisoval, jak jsem se jistou dobu dětem zcela vyhýbal a co jsem při tom cítil. Extrémní řešení jakéhokoliv problému není nikdy dobré.

Možná jsem se nevyjádřil úplně přesně, nechci u paní doktorky popisovat zážitky s dětmi, a jak jsou krásné a romantické a Bůh ví co ještě. Nezlob se na mne, ale opravdu pět minut měsíčně je příliš krátká doba na řešení jakéhokoliv psychického problému. To co jsme na schůzce probrali, by se dalo vyřešit telefonicky a bez toho, abych strávil celý den na cestě. Jak mi radíš, abych si našel jiného doktora a jasně mu řekl, co se mi na léčbě nelíbilo, jsem už udělal u paní Fifkové. Stejně se nic nezměnilo. Rok a tři čtvrtě vidět, že dělám něco, co opravdu nemá žádný smysl, je celkem i výdrž.

Toto všechno ale není jen můj názor, probíral jsem celou léčbu se svými přáteli a s mou mamkou a všichni mne už nějakou dobu před ukončením léčby přesvědčovali, abych jí ukončil. Já byl nejtrpělivější a stále jsem žil v naději, že se něco pohne kupředu. Paní doktorku zajímali jen léky, které v rozporu s jejím doporučením, abych se snažil žít spokojeně a v pohodě, způsobují depresivní stavy. Po jejich vysazení mi několik lidí nezávisle na sobě řeklo, že jsem teď daleko klidnější a nejsem tak nervózní a podrážděný.

Tuna argumentů, jak jsi to nazvala, není na obhajobu mých zájmů. Je mi jasné, že je prvořadá ochrana dětí, nikoliv mé osobní štěstí a právě pro to jsem léčbu ukončil. Takováto léčba by podle mne vedla naopak k tomu, že bych byl nebezpečnější, než doposud. Já to tak cítím a spousta lidí v mém okolí mi to potvrdila. Nedávno se mi ozval mladý pedofil, který k paní doktorce přišel, a ta mu řekla: „Pokud se chcete dětem zcela vyhýbat, mou terapii nepotřebujete, pokud je tomu naopak, pak vás odmítám léčit.“ Tohle mne ještě více utvrdilo, že u paní doktorky se nedočkám žádné pomoci.marketa     5. 3. 2009 12:46

Odsoudit někoho je velmi snadné, těžší je jej pochopit a nejtěžší podat pomocnou ruku. M.

Fx100d reaguje:

Ahoj Markéto,

děkuji za příspěvek, plně s Tebou souhlasím.

Jirka.1DsMkII     14. 2. 2009 03:23

Ahoj. Díky za popis reality "sexuologické pomoci" u dobrovolných pacietů.**06 Potvrdilo se mi, co jsem si myslel. Paní Fifkovou jsem poznal osobně (naštěstí ne jako pacient, ale kvůli práci) a můžu tě ujistit, že jí "zajímají" vlastně jen transexuálky. Ostatní je pro ní odpudivá rutina a nutné zlo. Je to vyhořelá ženská a ta práce jí evidentně leze krkem už dlouho. Obecně nějak osobní nebo individuální přístup bych hledal spíš u specialisty na pedofilii s publikační historií a zdravým rozumem, snad ještě nezkaleným tunou recidivistů z věznic a léčeben a vlastní medializací. Obecně takle "presunkce viny" je na pedofilii snad nejhorší věc. Jsem rád, že to máš v hlavě srovnaný, chlape!!! PS: Jo, a nemaluj si ostatní pedofily zas tak růžově. Většina si to bohužel v hlavě tak nesrovná jako ty, buď na to nemají rozum nebo charakter nebo obojí. Fakt si dávej pozor s kým si různě chatuješ, chápu, že je ti smutno, ale fakt většina těch internetově otevřeně aktivních pedofilů nejsou jako ty a mají svou "minulost", kterou se nechlubí, nebo jí překroutí. Věř mi. Měj se.

Fx100d reaguje:

Ahoj 1DsMkll,

léčbu už jsem ukončil. Nebudu ze sebe dělat pokusnou myš a běhat od jednoho doktora k druhému a už vůbec ne, poslouchat je na slovo, bez vysvětlení proč po mne něco chtěj.

Co se týče ostatních pedofilů a lidí se kterými se bavím, je jen jejich věc zda v minulosti něco udělali, či nikoliv. Je to jejich zodpovědnost a jejich svědomí.

Jinak díky za příspěvek a s paní Fifkovou máš asi pravdu. Když se rozhlédnu po její ordinaci, všude vidím jen transsexualitu. Knihy, texty na nástěnce, vše jen o transexualitě.

Měj se pěkně, Jirka.Narion     13. 2. 2009 01:22

Pedofilia je uchylka.... mali by Vás potrestat**21

Fx100d reaguje:

Ahoj Nairon,

pokud vím, trestají se určité činy. Pokud vím, nepíšu nikde o žádném, který by byl jakkoliv protizákoný, ani nevím o žádném mém chování, které by zasluhovalo trest. Ano, pedofilie je úchylka, deviace, či parafilie. Nejde však o poruchu chování, nýbrž preference. Pokud bych to bral z pohledu mého chování, pak jsem tedy heterosexuál, protože pohlavní styk jsem provozoval jen s dospělou ženou. Někdo pedofilii považuje za nemoc. Z toho důvodu nechápu, za co bych měl být potrestán. Bylo by to stejné, jako někoho trestat za AIDS, se kterým se narodil. Pokud ho nebude šířit, nebyl spáchán trestný čin.

Pokud ale máte pocit, že jsem spáchal trestný čin, můžete na mne podat trestní oznámení.Zuzka     krasneves@seznam.cz 3. 2. 2009 14:09

Dobrý den, náhodou jsem se dostala na Vaše strany. Celkem obdivuji Vaši otevřenost, i když samozřejmě ne se vším souhlasím. Chápu ale, že to musí být těžké a oceňuji, jak se s celou situací vyrovnáváte. Jenom mě nesedí jedna věc : píšete, že jste pedofil, že Vás vzrušují malé holčičky a o dospělé ženy nemáte prakticky zájem. Máte svoji lásku, která je, samozřejmě, v dětskem věku. A vy říkáte, že si na ni počkáte, až bude dospělá. No, to ale asi o ni nebudete mít zájem, když už to nebude dítě! Nenamlouváte si to, náhodou? ??? A až dospěje, tak zase půjdete o dům dál...

Fx100d reaguje:

Dobrý den, Zuzko,

děkuji za ocenění a chápu, že nemusíte souhlasit úplně se vším. Každý člověk je jiný a každý má svůj názor.

Co se týče mého čekání na svou lásku, je to asi stejné, jako u běžných párů. Manželé, když spolu žijí dlouhá léta, a žena pro muže ztratí své vnady a zestárne, má ji muž stále rád a mohou mít spolu krásný vztah i sex, i když pro sebe vzájemně nejsou tak atraktivní jako dříve. U mé lásky v dospělosti nejspíš sexuální přitažlivost zmizí, ale ty zážitky a city přetrvají. Člověk přeci druhého nemiluje pro jeho krásné tělo. Navíc city k mé současné lásce jsou daleko intenzivnější, než k těm třem předchozím. Mou první lásku jsem již nikdy neviděl, tu druhou však občas potkám a přes to, že jí je dnes 14 let a její tělo mne již nevzruší, stále k ní cítím lásku, ač ne tak intenzivní jako dříve. S ní jsem ale neměl možnost trávit tolik času, pak jsem ji několik let neviděl a dnes už se téměř neznáme.

Z toho usuzuji, že mé city k mé současné lásce přetrvají a mohu s ní v dospělosti navázat partnerský vztah. Záleží pak na ní, jestli bude mít o takový vztah zájem.

"píšete, že jste pedofil, že Vás vzrušují malé holčičky a o dospělé ženy nemáte prakticky zájem." - Zde možná malinko nemáte pravdu. Dospělá žena mne nevzruší, ale vztahy s ženami mívám. Jsou sice na bázi kamarádství, ale jak už jsem si jednou vyzkoušel, mohu mít i partnerský vztah s dospělou, včetně sexu. Kdyby tenkrát ta žena vztah neukončila, byl bych spokojen. Toužím po vlastní normální rodině.

Děkuji za příspěvek, Jirka.Mirek G.     1000eyes@seznam.cz 3. 2. 2009 14:05

Super stránky, obdivuju tu otevřenost, odhodlání a odvahu. Držím palec, ať se daří vše zvládat a být v pohodě. **16

Ty předpotopní, úzkoprsé, sprosté, zakomplexpvané, středověké a ubožácké názory bych být Vámi ani nevnímal... koneckonců tupost, nevzdělanost a stupidita našeho národa je rok od roku horší, co se dá dělat.... **11

Držím palec**21**21**21

Fx100d reaguje:

Zdravím, Mirku,

děkuji za pochvalu a podporu. Na nadávky a nenávist jsem si už tak trochu zvykl. Člověk se nikdy nezavděčí každému, i kdyby se přetrhl a byl svatý.

Mějte se krásně, Jirka.desbes     1. 2. 2009 07:53

potrebujete vykastrovat

Fx100d reaguje:

Ne děkuji, nemám tu potřebu a ještě bych rád přivedl na svět vlastní děti. 90% zneužití páchají heterosexuálové, pžrdpokládám, že jste jím také. Potřebujete vykastrovat. **01


Barva_duhy     bajisek@gmail.com 26. 1. 2009 12:27
http://bajisek.cz.tl
Dovolím si ještě jeden vzkaz, ne už tak prozaický jako ten prvý. Děkuju za příjemné čtení, tvé stránky jsem zhltla jedním dechem jako hodně, hodně dobrý román, a vím toho o světě zase trošku víc. Opravdu budu moc ráda, když si ještě někdy popovídáme. :o)

Fx100d reaguje:

Velice mne těší, že se Ti mé skromné dílo zamlouvá. Zase to ale s chválou nepřeháněj. Stejně tak, jako mé stránky obsahují chyby pravopisné, obsahují i chyby slohové. Jsou to například dlouhé odstavce a podobně. Celá má zpověď by se dala napsat mnohem lépe a poutavěji. I pocity, které se snažím vyjádřit, by se dali daleko lépe popsat. Snad se někdy dokopu k tomu, abych vše přepsal a upravil do lepší formy. Také se těším, až si opět popovídáme. **01


Barva_duhy     bajisek@gmail.com 26. 1. 2009 11:49
http://bajisek.cz.tl
V dopise pro paní Jílkovou máš chybu v i/y **01 Omlouvám se za to, že mě to praštilo do očí, a za to, že nemám nic lepšího na práci, než tě na to hned upozorňovat **01

Fx100d reaguje:

Ahoj,

děkuji za upozornění. Přiznávám, že jsem měl s češtinou vždy potíže a nikdy jsem s ní nebyl kamarád. Nicméně chyby v mailech již nemá smysl řešit, jelikož už jsou dávno odeslány a chyby v originálech již neopravím. Proto je ani zde na stránce opravovat nebudu. Jsem hold také jen člověk a sem tam chybu udělám. Pokud se jedná chybu pravopisnou, tak se svět nezboří, mohl bych udělat daleko horší chybu, která by měla špatné následky nejen pro mne, ale pro více osob. Dofám ale, že takovou nikdy neudělám.Kasz     kasz@seznam.cz 25. 12. 2008 16:14
http://sweb.cz/kasz
Lenko, fx100d se té situaci nevystavil nijak plánovaně, pouze otevřel dveře a uviděl, co uviděl, možná mu naskočila briskní erekce a chvilku se díval a zároveň zapřemýšlel o pokušení, ale to je vše. Nikdo nikdy neví, do jaké situace se neplánovaně dostane a co v ní přesně udělá. Ale kvůli určité jedné konkrétní situaci, která trvala několik vteřin, by nebylo dobré, kdyby děti Jirku neznaly, kdyby je nebral párkrát ročně na víkendy domů a neobohatil jim jejich volný čas. Jirka má napsané docela nešťastně, že "přišel obrovský útok na moje pudy", což si může každý vyložit po svém. Objektivní míru jeho vzrušení a nakolik měl s pokušením v dané situaci problém (a myslím, že jen zanedbatelný - kdyby jí ublížil, zhroutil by se mu svět) nemůžeme na základě toho jeho výroku posoudit. Nicméně také se vznikem takové situace počítá a může se proto předem teoreticky připravit, co by udělal. Pudy se opravdu ovládat dají, zdravý člověk to bez problémů dokáže.

Fx100d reaguje:Fx100d     fx100d@centrum.cz 25. 12. 2008 03:11
http://www.fx100d.cz
Ještě takový malý dodatek k mé odpovědi na předchozí příspěvek od Lenky:

Lidé si často myslí, že pro pedofila musí být ukrutně těžké odolat sexuálnímu pudu. Přirovnám-li to ale k situaci, pro každého běžné, že muž /nadřízený/, pracuje s kolegyní /podřízená/ a občas s ní zůstana na pracovišti sám, většinou si ani nedovolí jí udělat nemravný návrh, protože ví, že je například vdaná a bylo by to společensky nevhodné. Nebude mu určitě dělat problém, udržet své pudy na uzdě. Možná někdo namítne, že si může najít partnerku a vybít se jinde, ale to pedofil klidně může také, buď masturbací, nebo s dospělou partnerkou. Masturbace mi ale bohatě postačuje k tomu, abych se necítil sexuálně frustrován.

Fx100d reaguje:Lenka     25. 12. 2008 01:43

Jirko, nesouhlasíš s radou dr. Fifkové, aby ses vyhýbal situacím, kdy zůstáváš osamotě s dítětem, na druhou stranu se lze v tvé zpovědi dočíst mimo jiné toto: Všichni tři jsme spali v jedné manželské posteli. První noc mezi mnou a mou láskou spala její sestra. Druhou noc se vyměnily. Odešly spát a já ještě asi hodinu trávil u počítače. Když jsem si šel lehnout a otevřel jsem dveře do ložnice, přišel obrovský útok na mé pudy... atd....Tato příhoda mne sice trochu vykolejila, ale nebylo to nijak strašné. Pudy se zkrátka dají udržet na uzdě....AVŚAK NENI DOBRE SE TAKOVYM SITUACIM VYSTAVOVAT.

Takže, neprotiřečíš si trochu?

I když nechápu, jak doktorka může odmítnout léčbu někomu, o kom si myslí, že je nebezpečný, tvoje chování (ohledně braní si holčiček na chatu) mi trochu připomíná situaci, jakoby abstinjící alkoholik pracoval v baru...

Fx100d reaguje:

Ahoj Lenko,

asi si trochu nerozumíme. Já bych možná bral, že by doktorka byla proti tomu, že si beru děti na víkendy, nebo že je navštěvuji, nikoliv však jen tak bez důvodu. Něco jiného by bylo, kdyby se mnou právě tyto situace, kterou jsi zmínila, trochu probrala a snažila se přijít na to, jak je vnímám, co a jak silně na mne při nich působí. Prostě nejdříve zjistit, jestli mi nedělá sebeovládání nějaký problém. Právě to jsem od léčby tak trochu očekával, že budeme rozebírat určité situace a že mi paní doktorka řekne, že zde už by mohlo nebezpečí nastat a zde je vše v pořádku. Všude sexuologové tvrdí, že k té chemické léčbě je vždy potřeba i psychoterapie. Nezlob se na mne, ale 5-10 minut, jednou měsíčně, to by trvalo roky, než by jsme se k něčemu dobrali. Srovnávat alkoholika a pedofila nelze. Alkoholik už před tím pil a musel s přestáváním nějak bojovat. Abstinenta, který v životě nepil, také nebude lákat konzumovat alkohol. Je totiž vždy problémovější s něčím přestat, než s tím nezačínat.

Abych to nějak zhrnul, v první řadě mi vadilo na postupu obou lékařů to, že se nesnažili ani zjistit, jaký mám na svou sexualitu náhled, jestli správně dokážu odhadnout, jaké chování by mohlo ublížit a podobně. Na druhém místě mi vadilo, že do mne cpou lék, který:

1) škoodí při dlouhodobém použití. (může vyvolat selhání jater, rakovinu jater, úbytek kostní hmoty a co vidím jako velký nežádoucí účinek, vyvolává přechodné deprese, což je pro pedofila faktor, který zvyšuje riziko). V USA je například tento lék možné podávat pacientům pouze 3 měsíce a pokud lékař chce tento lék ordinovat delší dobu, schází se posudková komise. I přes to se tam lék nesmí podávat déle než 9 měsíců. Já ho bral rok a třičtvrtě.

2) stojí 1590,- Kč/50 tablet. Bral jsem 2 tablety denně, později 1. Sice jsem ho měl osobně zcela zdarma, ale jako plátce zdravotního pojištění, nemohu souhlasit s tím, že mi byl takto drahý lék podáván, aniž by lékaři vůbec zkoumali, jestli jej opravdu potřebuji.

Po tomto léku jsem byl hodně čato podrážděný. Kdybych slepě poslech paní doktorku a dětem se úplně vyhýbal, byl bych jetě ve větších depresích. Ostatně to mám vyzkoušené a také o tom píšu. Myslím, že postup lékařů, by se dal popsat jako ucpání pojistného ventilu kotle a rozdělání pod ním ohně. Byla by ze mne za chvíli nervní chodící lidská troska a nebezpečí, že bych už byl tak na dně, vše by mi bylo natolik jedno, že bych se rozhodl a udělal právě to, čemu by ta léčba měla zabránit, by bylo hodně veliké.

Sama doktorka Fifková mi na první návštěvě řekla, že se mám snažit, abych měl spokojený a šťastný život, aspoň v ostatních věcech, když už nemohu mít v sexu.

Byla by jsi ochotna podstoupit v mém případě takovouto terapii? Myslíš, že když navštívím děti jednou za 3 týdny, že je tak těžké s nimi občas strávit víkend? Kdybych měl mít děti doma a byl s nimi každý den, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, bral bych to za riziko, také jsem jeden čas měl malou holčičku doma a cítil jsem, že to není dobré. Tomu bych se vyhnul určitě.Lucie     24. 12. 2008 21:37

Ahojky Jirko, přeju hodně pohody a klidu o svátcích vánočních. Lucie **15

Fx100d reaguje:

Ahoj Lucko,

moc děkuji, tobě také a hlavně zdravíčko.dee-dead     dee-dead@seznam.cz 24. 12. 2008 13:04
http://www.deejavu.estranky.cz
Jsem konsternovaná chováním paní doktorky Fifkové. Pokud se to, co ona v praxi předvádí, učí všichni budoucí lékaři, chraň nás pánbůh.

Fx100d reaguje:

Ahoj Katko,

Mám dojem že to tak je. Doktoři si v tomto směru nejspíš moc neví rady. Když pak někdo dobrovolně přijde, tak ani nezjišťují, jak na tom je. Mohli by u takových lidí, jako já, aspoň něco zjistit. Ale oni ne, jde jen o prášky = biznis. **01

Veselé vánoce, Jirka.Magic     chumlen(z)centrum.cz 22. 12. 2008 08:32

Čte se to rozhodně líp, než politické zprávy z Česka. Z těch je mi na blití, z toho tady ne. Drž se...

Fx100d reaguje:

Ahoj Magic,

já politiku moc nesleduji, protože se mi nechce zvracet. **01 Díky.


˂Novější -11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>