Návštěvní kniha

QUOD HOMINES, TOT SENTENTIAE. (TERENTIUS)
Kolik lidí, tolik názorů.

Budou smazány příspěvky obsahující:
Sprosté a urážlivé věty. (Odlišný názor se dá vyjádřit i slušně)
Odkazy na stránky s nelegálním obsahem.
Jakýkoliv návod na nelegální činnost.
Jméno *
E-mail
Home
Tel:
Text *
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
V knize je 210 vzkazů.
˂Novější -11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>

Kasz     kasz@seznam.cz 20. 12. 2008 22:15
http://sweb.cz/kasz
Mě osobně maximálně zaráží to, že Fifková pošle pedofila, o kterém se domnívá, že je nebezpečný, domů, aniž by ho chtěla léčit. To je do nebe volající.

Fx100d reaguje:

Tento názor má něco do sebe, ale zajímalo by mne, podle čeho tedy míní, že jsem nebezpečný. Ví toho o mně méně, než je napsáno zde na webu. Podle mne nemá ani jeden z těch doktorů představu, do jaké míry bych nebezpečný být mohl. Když vezmu první schůzka u obou byla zhruba hodinu, další již po pěti až deseti minutách, krát rok a třičtvrtě. To máme 5 hodin a deset minut čistého času povídání. Odečtu li schůzky u prvního doktora, kde šlo jen o recept a povídání o počasí, asi 3 zrušené schůzky u doktorky Fifkové a schúzky kdy jsme řešili jen papíry a prášky, tak to udělá celkem zhruba 3 hodiny čistého času. Odečtu-li vítání a loučení a otázku jak se mám, zbývá zhruba 2 hodiny a 40 minut. Za tak krátkou dobu nejde poznat téměř nic.


nobody     nnn@seznam.cz 20. 12. 2008 16:55

je od tebe hnusny davat sem fotky malych holcicek! prasaku. a postup mudr. fifkove naprosto chapu, nikdy nevis, kdy se neovladnes

Fx100d reaguje:

Ohledně fotek si můžeš přečíst důvod v častých dotazech. Jasně je tam vysvětleno proč tu ty fotky jsou.

Nenadávej mi do prasáků, také Ti nenadávám. Nemám nic proti tomu, že se mnou nesouhlasíš, ale nadávat mi nebudeš.

Co se týče postupu mudr Fifkové, možná se tobě zdá logický, mně nikoliv. Tlumit někomu sexualitu, aniž by zkoumala, jestli je to vůbec nutné, není dobrý nápad. Vzhledem k vedlejším účinkům léků je dobré uvážit, jestli jsou nutností, či nikoliv. Navíc jsem koukal, že jsou dost drahé, ač je mám osobně zdarma. Jako pracující a plátce zdravotního pojištění, jsem proti jakémukoliv plýtvání léků, pokud to není nutné.Kasz     (kasz@seznam.cz) 4. 12. 2008 16:17
http://sweb.cz/kasz
Já se tedy za erekci nestydím, přijde mi to úplně normální, ať už je v tom dospělá žena nebo malá holčička.

Fx100d reaguje:jb     1. 12. 2008 14:25

Ahoj, na stránky jsem se dostal z webu http://www.kubata.nazory.cz/clanky/diskuze.php3, dobře, že jste tam uvedl svůj web. Chtěl jsem vám tři dvě věci: 1) hezky píšete, 2) je to úžasný pocit být zamilovaný (byl jsem několikrát, paradoxně - protože jsem ženatý - doufám, že už to nezažiju) a 3) to se trochu rozepíšu:

Lidské pudy lze do jisté míry ovládat ale je otázka, jestli je to vždycky dobře. Teď nemám na mysli pudy, které by mohly někomu ublížit. Mluvím o erekci. Vždycky jsem jí snadno dosáhl a často to bylo ve chvílích, kdy se to "nehodilo". Takže od puberty zažívám pocit jakéhosi studu nebo něčeho trapného, nesprávného nebo tak. Řekl bych, že to není správný přístup, ale čert ví, kde jsem k němu přišel a teď už to asi nezměním (jsem střední věk). Nemyslím, že bych byl pedofil, ale...: vzpomínám si třeba na jednu takovou "trapnou chvilku", byli jsme v kempu s kamarádem a jeho ženou a mimčem, okolo jejich známí a ostatní děti. Dětem jsme připravovali různé zábavné hry, a mně se při nějakém kontaktu s jednou asi 10letou holkou postavil. Samozřejmě jsme byli v plavkách, já schouleně seděl a snažil jsem se to zakrýt, bylo mi trapně. Rodiče té holky si toho asi všimli, ale neřekli nic. A co třeba tohle - sedím v křesle a moje vlastní roční dcera po mně skáče. Jak mi na něj tak dupe, tak se dostaví erekce. Přisuzuju to jaksi obyčejnému mechanickému dráždění. Ale když je u nás návštěva, zase se cítím špatně, pochopitelně. Ale pochopitelně? Probíral jsem s mojí ženou, když jsme byli ve společné sauně, jak by reagovala, kdyby okolo ní prošel nějaký chlap, zadíval se na ní a postavil se mu. Řekla mi, že by to brala "normálně". Normálně! No vidíte, a já ve společné sauně koukám do země, aby mi náhodou při pohledu na nějakou slečnu nepřišla erekce...

Proč to píšu? Jenom tím chci říct, že lidský život není černobílý, každý řeší své "problémy" a mnoho žen by se divilo, co někteří chlapi musí v životě překonat... :)

Fx100d reaguje:

Ahoj jb,

děkuji za pochvalu. Je pravda, že je krásné být zamilovaný, ale pro mne je to dosti problematické a komplikované. Už jen pro to, že nikdy nesmím dát city najevo. Mohu sice dát najevo, jakousi náklonnost, ale jen ve velmi omezené míře a láska je v mém případě vždy jednostranná a určena k zániku. K dalšímu bodu bych řekl asi toto: Lidský pud podle mne ovládnout nelze. Pud, ať už se jedná o jakýkoliv, prostě je. Člověk však může pudy neuposlechnout. Někdy pud člověka od něčeho odrazuje, například pud sebezáchovy může někoho odrazovat vyšplhat do výšky, nahýbat se přes okraj a podobně. Většinou je dobré, tento pud uposlechnout. Někdy je ale dobré, když ho někdo neuposlechne a například vběhne do hořícího domu, aby někoho zachránil. Zda uposlechnout, či neuposlechnoud pud, je tedy spíše otázka okolností.

Kdybych se měl vyjádřit k té erekci, tak bych řekl, že zde se ani nejedná o pud, spíše o jakýsi reflex. Něco, jako mrkání. Píšeš, že nemyslíš, že by jsi byl pedofil. Ono je to totiž trochu složitější. Myslím, a spousta studií to potvrzuje, že pedofilní složku má ve své sexualitě spousta mužů i žen a troufám si i tvrdit že většina. Jde spíše o většinovou orientaci. Pokud bude pedofilní složka, zastoupena pouze z 10%, nejspíš si ten člověk nikdy neuvědomí, že by mohl být i pedofilem. A prakticky ani není. Pak se tedy nedivím, že máš erekci, v přítomnosti desetileté dívky. Navíc erekce se může dostavit právě, jakýmsi mechanickým způsobem (dotyky) a je úplně jedno, kdo se dotýká.

A abych vysvětli, proč se občas pokouším někde vysvětlovat lidem, že pedofil není ten, který zneužívá, jako jsem to dělal právě na diskuzi paní Kubaté. Mně osobně už je celkem jedno, že se někde v médiích objeví podobné názory a je mi pro mou osobní pohodu, ukradené, kdo si co o pedofilech myslí. Spíš mi jde o mladé pedofily a o to, aby nemuseli procházet podobnou krizí, jako jsem zažíval já, po dobu 9. let. U sebe již žádné problémy neřeším, neberu u sebe pedofilii, jako problém. Navíc se tím dá řešit i pár případů zneužití. Byť je to menšina, ale každé dítě, ochráněné před zneužitím, je krok kupředu. Tak nějak to popisuji i v části webu, kde se věnuji prevenci zneužívání dětí.

Jinak moc děkuji za příspěvek a přeji hlavně zdraví a pohodu pro Tebe a Tvou rodinu.dronty     potrosek@seznam.cz 18. 11. 2008 01:11

Jirko, neznám tě dlouho, ale několikrát jsme si písli. Jak si mslím, nikdo nemůže za svou orientaci. Nikdy jsem neodsuzovala gaye nebo lesbičky. jsme takoví, jací jsme, jen nesmíme tím ubližovat, což tvůj případ vůbec není. Je krásné vidět štěstí u jiných. A hlavně to štěstí rozdávat! A to ty umíš!!!! A stačí tě, když jsou ti jiní šťastní. Není a nebude to pro tebe už nikdy procházka růžovým sadem, najdou se lidi, co to odsoudí. Ale kdo z nich ví, čím si musí člověk projít, když si uvědomí realitu! A vyrovnat se s tím, je strašně těžké. Ty ses s tím vyrovnal, to je nádhera. Jak víš, dělám i pro charitu, kde se setkávám s různými případy. A obdivuji lidi, co se umí osudu postavit. Lidi, co si uvědomí svůj další život a umí se mu postavit. A žít jej tak, aby nikomu neublížili, ale udělali naopak jiné šťastnými. Takoví lidé si to totiž umí uvědomit!

Co je odsouzení tzv.pedofila proti těm zrůdám z Kuřimi. To se srovnat nedá. Ty jsi šťastný, že můžeš udělat šťasné jiné!

Ať ti to vydrží!!!!!!! Držím palce!

Fx100d reaguje:

Ahoj dronty,

děkuji za příspěvek a za přáníčko. Uznávám, že jednoduché to opravdu nemám, ikdyž někdy tvrdím opak. Těžké to však není v tom, v čem si lidé často myslí, a to v "udržení se na uzdě", ale spíš v těch citových záležitostech, v té marnosti a nenaplnění citových vztahů z obou stran. Ti co mne odsuzují, už mně osobně neublíží. Ubližují tím spíš nastávající generaci a právě možná i svým dětem, protože kdo může s jistotou vědět, že jeho děti nemůžou být pedofily? Nikdo. Mně nezbývá, než jít příkladem a ukázat všem, že pedofil není necitlivé zvíře, ale člověk, který umí rozdávat lásku, ač jemu se jí příliš nedostává, alespoň ne v té podobě, ve které by chtěl. Ale i za tu, co dostávám, jsem rád a mohu být šťastný, za lidi, kteří mi jí dávají.

Zdravím Tě a přeji příjemný nový den.Dušan     18. 11. 2008 00:25

To mi je teda za psychologičku, ktorá venuje pacientovi len desať minút. Takto sa nemá šancu vyzvedieť sa o pacientovi hlbšie veci. Ona zrejme tiež patrí medzi ľudí, ktorí si myslia o pedofiloch len to najhoršie.

Fx100d reaguje:

Ahoj Dušane,

je pravda, že tak na mne působí, po osobní zkušenosti. Nicměně ale na veřejnosti a v médiích působí úplně opačným dojmem a má úplně jiné názory. Ještě dojde ke konfrontaci a už jsem téměř rozhodnut léčbu zcela ukončit. Ještě než to udělám, budu chtít, aby mi vysvětlila své opačné názory na veřejnosti a při mých "sezeních".ujuni     8. 11. 2008 02:42

ahoj Jiříku, no to bys určitě přijel i jen tak, to bych ti neodpustila, ani ten řízek bych ti příště zas nedonesla **02**01 jojo pc mám ale nemám bohužel icq ani skype zatím, takže jen se tak občas někde potkáme **04 zatím papa a měj se hezky

Fx100d reaguje:Susanne777     susanne777@centrum.cz 3. 11. 2008 12:18

Zdravím všechny **04 Jirku znám jen pár měsíců a to jen přes písmenka ,přesto jsem za to moc ráda. Jsem maminka dvou dětí z toho jedné dcerky a tak ,když jsem se o něm dozvěděla ,že je pedofil přistupovala jsem hodně opatrně,,,což je podle mě normální. Dala jsem si načas než jsem si vůbec připustila Jirku blíže. Po nějakém čase jsem občas prohodili pár vět až mi jednou poslal odkaz na svou stránku a já jsem poprvé v životě měla možnost nakouknout do soukromí člověka ,který je ,,JINÝ? s úžasem jsem se začetla do jeho příběhu, který mně doslova vzal dech . Obdivuji to jaký je a moc si ho vážím ,,,, kéž by takových lidí s čistým srdíček bylo mnohem více. Jirko moc Ti držím palce ať jsi v životě šťastný a veškeré jeho nástrahy zvládal tak jako doposud. **05

Fx100d reaguje:

Ahoj Susanne777

moc Ti děkuji za příspěvek a ještě více za Tvá slova chvály. Je pro mne ctí, že jsem Ti mohl aspoň touto cestou dát možnost, nahlédnout do svého života a zprostředkovat Ti nové poznatky o tématu, které je v médiích tak zkreslováno. Děkuji Ti též za přání štěstí do života, nicméně toto přání mělo být směřováno spíše mé lásce. Ta má celý život ještě před sebou a při jeho poznávání a odkrývání jeho nástrah bude štěstí potřebovat více než já. Přeji Ti též hodně štěstí ve Tvém životě a hlavně zdraví pro Tebe i Tvé děti. Ať jste všichni ve svém životě spokojeni. **04Johny_travnikar     30. 10. 2008 01:26

Hezky to je vše sepsané. Jistě budu sledovat dál, copak nám dopisuješ :) Jen tak dál a drž se Juro. Hodně štěstí :)

Johny

Fx100d reaguje:

Ahoj Johny,

děkuji Ti za přání a hodnocení mého skromného dílka. Štěstí ale nepřej mně, ale hlavně mé lásce a jejím sourozencům. Není pro mne tolik důležité, abych byl v životě šťastný, ale aby byla v životě šťastná má láska. To je pro mne momentálně ta nejdůležitější věc na světě a je úplně jedno, jak můj příběh dopadne, pokud dopadne dobře pro ni. Jsem rád, že jsi si našel čas na čtení. **04

Měj se hezky.Flarnytryl     28. 10. 2008 18:31

Ahoj, přečetl jsem si, co tu přibylo a musím říct, že jsem od paní doktorky Fifkové čekal jinou reakci, zvlášť když jsem o ní doteď četl na internetu jenom slova chvály.

Když porovnám tvé poslední dva zápisy v sekci Má léčba, tak mi přijde docela zajímavé, že paní doktorce nevadí, když okukuješ holčičky v bazénu, ale vadí jí, jakmile se s některou pokusíš navázat bližší vztah. Samozřejmě vím, že jakmile jseš sám s dětmi, tak máš "dobrou" příležitost překročit hranice. Jenže, jsem přesvědčen, že s dětmi se kterými udržuješ pravidelný kontakt a záleží ti na nich, tak právě u těhle dětí nehrozí, že bys udělal něco, čím bys jim ublížil - právě proto, že jsou u tebe tou nejdůležitější věcí na světě. Navíc, návštěvami bazénu dětem nijak nepomůžeš, avšak v rámci kamarádského vztahu pro ně můžeš být přinosem - minimálně tím, že s tebou příjemně stráví nějaký čas a užijí si trochu zábavy místo toho, aby se doma nudili.

Nedivím se, že tě ta poslední návštěva u doktorky trochu vykolejila. Kdyby řekla mě, že bych se měl holčičkám vyhýbat, tak bych se s ní asi pustil do pěkné výměny názorů a z ordinace by mě jen tak nedostala **01.

Co se týká návštěv u sexuologa obecně, tak asi sám nejlépe víš, zda je potřebuješ, anebo se dokážeš ovládat i bez nich. Řekl bych, že to není nic zase tak moc těžkého **05

Fx100d reaguje:

Ahoj Flarnytryle,

začnu odzadu. K doktorovi mne dovedl kamarád, kterému jsem se svěřil. Sám bych tam nejspíš nikdy nešel. Ale když už mne tam takhle dovedl, probudil ve mne zvědavost. To co jsem u sexuologů zažil, mi zatím připadá vcelku zbytečně ztracený čas. Zatím ani předchozí doktor, ani paní doktorka Fifková, neměli tu námahu, aby si o mne zjistili, jak se k pedofilii stavím, jak ji vnímám, a v jakých situacích mi dělá potíže. Prostě jsem čekal, že psychoterapie je o tom, že si doktor s pacientem sedne a proberou spolu všechny situace a pocity při nich a budou rozebírat problém. Pěti až desetiminutové návštěvy mi připadají nesmyslné. Androcur, který beru, trochu pomůže nemyslet na sex za běžných situací tak často. Avšak když nastane nějaká situace, která je pro mne větším pokušením, jsou tabletky na nic. Navíc vzhledem k vedlejším účinkům je přínos minimální. Když se vrátím k poslední návštěvě, tak zde na mne paní doktorka působila dojmem, že si myslí, že všichni pedofilové njsou nebezpeční a důležitější, než nějaké naplnění pacientových potřeb v rámci prospěšné činnosti dětem, je pro ní vyloučení sebemenšího rizika. Co se týče té výměny názorů, rozhodně ještě proběhne. Člověk po půl dni stráveném v autobuse nemá moc náladu s někým se přít, vzlášť když na to není připraven. Myslím, že jestliže léčbu ukončím, ušetřím spoustu času i peněz a ty můžu investovat do své lásky a udělám lépe. S ovládáním jsem problémy neměl nikdy. Ale na vlastní kůži jsem si vyzkoušel, jak to s těmi sexuology vlastně je. Možná dám ještě doktorce Fifkové šanci, aby mne přesvědčila, že to má nějaký smysl. Zatím ho ale nevidím, ikdybych tam přišel v době, kdy jsem s tím nebyl smířen. Izolovat pedofila od dětí je jako načasovat bombu. To tvrdím stále a stojím si za tím.**21ujuni     26. 10. 2008 15:14

Ahoooj Jiříku, tak mám konečně zas pc, tak jsem se na Tebe také zaskočila podívat a pročetla co Ti tu přibylo **05 měj se hezky a za měsíc zase na viděnou u obídku **04**01

Fx100d reaguje:

Ahojky ujuni,

ani nevíš, jak mne to potěšilo. Jsem rád, že máš zase počítač, konečně si můžeme častěji popovídat po icq, nebo skypu. Už teď se těším, až se za měsíc zase potkáme. Ale tak trochu přemýšlím, jestli brzy tyto výlety nezruším. Ale za Tebou bych určitě přijel i jen tak.**04Flarnytryl     flarnytryl@gmail.com 24. 10. 2008 16:42

No vida, jak dobře si to s webem STK vyřešil **05 Ono, ta předělaná vstupní stránka nebude dílem hackera, ale nejspíš nějakého spolužáka STK, kterému se podařilo uhádnout přihlašovací heslo na hosting.

Jinak fragmenty zaniklých stránek si lze najít přes web archiv, ale to už předpokládám znáš.

No nebudu se tu dále zbytečně rozepisovat, volala mě má láska, ať za ní přijedu a to přeci nemůžu odmítnout **01

Tak zatím a těším se, až si tu zase něco přečtu.

Fx100d reaguje:Fx100d     fx100d@centrum.cz 24. 10. 2008 14:20
http://fx100d.cz
Pro Flarnytryla:

Hacker, který se naboural na stránku STK byl jistě nějaký trouba. Pouze nahradil úvodní stránku svým textem a zbytek stránek ponechal v původním stavu. Stránky jsou tedy funkční. Upravil jsem odkaz na jeho stránku tak, aby vedl rovnou na stránku s vynecháním uvítací stránky. Celá stránka je tedy plně funkční.

Fx100d reaguje:Flarnytryl     22. 10. 2008 19:31

Máš ode mě pochvalu za aktualizaci. Zrovna jsem procházel internet a říkal si, že tohle jsou momentálně asi jediné aspoň trochu pravidelně aktualizované stránky k tématu...

Při pročítání nově přidaných FAQ mě napadlo, že vzít si v budoucnu svou lásku je snem snad každého pedofila. Přeju ti, ať se ti to podaří uskutečnit **05

A na závěr ještě malé upozornění - stránky STK které máš v odkazech jsou hacknutý, takže bys je mohl ve volné chvíli z toho seznamu odstranit.

Fx100d reaguje:

Děkuji za pochvalu i za přání. Nejdříve jsem to chtěl nazvat FAQ, ale nemám rád, když někdo něco píše cizí řečí, když to může napsat česky. Ještě připravuji jednu sekci mé stránky. Ta bude opět trošičku rozsáhlejší. Ještě ale pomlčím o čem bude. A co se týče STK, doufejme, že stránky opět zprovozní. Sice tam neměl moc informací a aktualizace jednou za několik let, ale aspoň něco bylo. Byla by škoda, kdyby už jeho stránky neexistovaly. Stránek je jak šafránu a každá je dobrá.


Flarnytryl     25. 9. 2008 15:59

No zpočátku se se mnou vůbec bavit nechtěli. Dokonce si o mně vymysleli moc pěkné věci a začali je všemožně rozkřikovat. Potom ale shodou okolností (či štěstím, jak píšeš) moje láska onemocněla jednou u dětí celkem běžnou infekční chorobou a její rodiče potřebovali aby se o ni někdo postaral, protože si nechtěli čerpat dovolenou kvůli tomu, aby mohli být s ní (!). Stejně tak na tom bylo její příbuzenstvo, její babička prý údajně prohlásila: "Přeci se nebudu starat o nemocné dítě!"

A tak se stalo, že si její rodiče vzpomněli na mě a poté, co jsem jí snad šest týdnů neviděl a ani s ní nemohl mluvit mi jí šoupli domů na několik dní na ošetřování. **01 Občas se prostě dějí věci, které na první pohled zní naprosto neskutečně. Ani si nejsem jistý, jestli mi zrovna tohle budete věřit. Já bych předtím asi taky nevěřil...

Abych ale pokračoval dál, navázal jsem opětovný kontakt se svou láskou a s jejíma rodičema a po čase se vše urovnalo. Kromě nějaké té diplomacie z mé strany na tom určitě měl velký vliv i fakt, že se její rodiče zbavili aspoň některých svých problémů které měli v práci, mezi sebou, s ní atd. Vlastně celá ta situace vznikla především proto, že oni byli ve stresu a mě použili jako hromosvod. Hlavní je, že se nyní její rodiče už nestaví nijak negativně k tomu, když s ní trávím čas. Za to jsem pochopitelně nesmírně rád, protože jsem jednu dobu prožíval hodně špatné časy a hlavně celá ta patálie stresovala i moji lásku, což bylo na všem nejhorší.

Přiznám se, že když jsem zde na stránkách četl, jak mamka tvé lásky reagovala na různé situace, tak jsem ti záviděl, že má tvoje láska takové rodiče jaké má.

Fx100d reaguje:

Také zajímavý příběh. Když si uvědomím, co jsem všechno za poslední rok zažil, tak si myslím, že možné je už všechno. Některé části mé zpovědi vypadají také jako ze smyšlené povídky, než ze skutečného života. A k té tvé poslední větě: Mamka mé lásky je opravdu velice dobrá kamarádka a fajn žena. Když vidím její vztah ke svým dětem, je to opravdu výborná mamka, ač by se to na první pohled někomu nemuselo zdát. Odpovídá tomu i chování dětí. Otce mé lásky moc neznám, ale také na mne působil dobře.


Flarnytryl     25. 9. 2008 12:44

Aha. Jsem přemýšlel, jestli jsem už o tom někam nepsal a nezapomněl na to. **01

Nicméně, abych to doplnil, tak jsem si to po čase s jejími rodiči vyříkal a se svojí láskou se pravidelně vídám dál a to s vědomím jejích rodičů a někdy i za jejich přítomnosti. **04

Fx100d reaguje:

Tak to máš celkem štěstí, že se s Tebou vůbec bavili. Já se většinou stýkám se svou láskou za přítomnosti rodičů. Úplně sám, jsem s ní byl za 4 roky jen jednou, asi půl hodiny. Jinak s ní byli minimálně sourozenci. Ale minimálně její mamka vždy ví, že jsem s ní. Vlastně jsem se nikdy s žádným dítětem nestýkal, aniž by o tom rodiče věděli.


Kasz     kasz@seznam.cz 24. 9. 2008 23:31
http://sweb.cz/kasz
Abych přihodil svou troškou do mlýna - mně se to taky ještě nestalo. :-)

Fx100d reaguje:

Ahoj Kaszi,

když jsem přes RSS kanál viděl, že jsi mi sem přispíval, připravoval jsem se, že si zase přečtu nějaký delší příspěvek. Jednu větu jsem nečekal. **01Flarnytryl     24. 9. 2008 14:49

Fx100d: Teď se zase já zvědavě zeptám, proč si čekal takovou odpověď? **05

Fx100d reaguje:

Protože už se to stalo STK a Cyklemu. Prostě mne to napadlo. Mně se to ale ještě nestalo.


Flarnytryl     24. 9. 2008 01:26

Fx100d: Jako první mě napadlo, že rodiče tvé lásky ti zakázali se s ní stýkat. Předpokládám, že tě ještě zajímá proč mě napadlo zrovna tohle; jednoduše proto, že s tím mám vlastní nepěknou zkušenost a ta se mi v tom momentě připomněla.

Fx100d reaguje:

Děkuji za odpověď. Musím říct, že jsem přesně takovou čekal. **01


dee-dead     dee-dead@seznam.cz 23. 9. 2008 16:27
http://www.xchat.cz/dee-dead
Ahoj,

už se známe z xchatu, zkritizovala jsem Ti tam tvé basnické pokusy. Přiznávám, velmi jsi mě překvapil a abych pravdu řekla, zároveň jsi mi i změnil pohled na pedofilii. Přesně jak se zmiňuješ v článku pro média - znala jsem pedofilii jako pojem znásilňování dětí a teď jsem nejen nucena nejen změnit názor, ale i smeknout - jsi velice silná osobnost a obdivuji Tě, jak se se svou sexuální orientací zvládáš vyrovnat. Držím Ti palce a omlouvám se za přespříliš kritické zpochybňování Tvých básní. Po tom, co jsem právě přečetla mám dojem, že nabývají jiného významu a že je chápu. Přijmi proto mou omluvu.

Hezký den.

Katka

Fx100d reaguje:

Ahoj Katko,

určitě se nemáš proč omlouvat. Kritiku jsem potřeboval a proto jsem to na diskuzi dal. Jsem rád, že jsi byla ochotna přečíst si o této úchylce a podívat se na ní z druhé strany. Děkuji Ti za slova uznání, i tím posiluješ mou osobnost a dáváš mi sílu a naději, že jednoho dne se na tuto problematiku bude koukat celá naše společnost s méně předsudky a tím budou moci i mladí pedofilové zkrátit dobu po kterou se se svou deviací budou vyrovnávat. Ktomu je ale příliš dlouhá cesta. Přeji Ti krásný den a nejen ten jeden. **04


˂Novější -11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>