Návštěvní kniha

QUOD HOMINES, TOT SENTENTIAE. (TERENTIUS)
Kolik lidí, tolik názorů.

Budou smazány příspěvky obsahující:
Sprosté a urážlivé věty. (Odlišný názor se dá vyjádřit i slušně)
Odkazy na stránky s nelegálním obsahem.
Jakýkoliv návod na nelegální činnost.
Jméno *
E-mail
Home
Tel:
Text *
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
V knize je 207 vzkazů.
11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>

Mission     hus25@seznam.cz 8. 7. 2017 15:24

Zajímavý příběh, dobře a přehledně vedená stránka. Ale připadá mi, že není možné, aby příběh (zejména ten s tou Vaší láskou) neměl nějaké pokračování. To se opravdu nic nestalo a nic nového se neděje?

Fx100d reaguje:LM     26. 2. 2017 08:18

Tyto stránky jsou docela povedená osobní zpověď. Narazil jsem na ně kdysi ještě v rámci hledání materiálů ke studiu. Teď jsem sem zabrousil v podstatě náhodou po dlouhé době, a uvědomil jsem si to kouzlo Jirkovi vztahu s jeho láskou, jde nakonec o "neškodné", ale zároveň brutální zneužívání malého dítěte. Ono zneužívání nemusí mít fyzické projevy ani žádné následky, v tomto případě o tom to děvče zjevně nevědělo (i když v pozdějším věku jí celá záležitost mohla dojít a spustit docela slušné trauma) . Jednoduše pokud to dítě nevědělo, že hodný strejda není motivován převážně ničím jiným než citově-sexuální touhou, byť vše v platonické rovině je skutečně nehezké zneužívání naivní a bezbranné oběti, byť to pro ni neznamenalo bezprostřední trauma. Ale jednou jí to dojde (pokud se to nedejbože nedozví od Jirky, to by ale bylo neskutečně zlé a sobecké) a to zjištění může mít různé následky, např. potíže při navazování vztahů, zvlášť sexuálních a pod.. Nic ve zlém, pedofily bych rozhodně nezaviral a nekastroval, Jirka mi lecos osvětlil, ale zneužívání dítěte tohle rozhodně je.

Fx100d reaguje:Jarka     24. 2. 2017 23:14

Ahoj.V prvni rade bych ti chtela podekovat,ze si s lidmi sdilel sve pocity,nazory a informace o sve nemoci.Diky tobe jsem se toho hodne dozvedela a take pochopila.Zmenila sem nazor a uz za slovem pedofil,nevidim jen to nejhorsi.Doufam,ze to nadale zvladas vse a jsi v pohode.Slibuji,ze informace,ktere jsem diky tobe i dalsim ziskala,budu sirit dal a treba nekomu pomuzou ,ikdyby jen tim,ze lide pozmeni nazor jako ja..Tak se drz chlape

Fx100d reaguje:Honza     26. 8. 2016 21:17

Ahoj Jirko, držím pěsti ve tvém boji o štěstí a pevné nervy. Nikdy se nevzdávat. Doufám že se ti daří, oceňuji otevřenost a bylo to příjemné počtení se s tvojí stránkou a příběhem seznámit. Zajímavé, obohacující. Drž se!

Fx100d reaguje:wrebus     21. 5. 2016 12:22

cus, v "ma zpoved" nic nepribylo, znamena to ze se nic zasadniho nestalo, nebo ze uz pokracovat nebudes?

Fx100d reaguje:

Ahoj,
určitě někdy pokračovat budu, zatím ale není o čem dál psát.


Martina     Martina1986@volny.cz 12. 5. 2016 22:32

Ahoj, četla jsem Tvé stránky a jsem docela zvědavá, jak se máš? Snad to není úplně nevhodné, ale nějak jsem se do Tvého příběhu začetla a chybí mi nějaké pokračování :-)

Fx100d reaguje:

Ahoj, mám se celkem dobře. Na pokračování si budeš muset trochu počkat, zatím se nic zvláštního neděje.


Torák Martin     T.M.posledni@seznam.cz 23. 4. 2016 19:08
http://.seznam
já vám vy ubožáci teď něco řeknu na Světě jsou různá sexuální orientace a všichni bysme si měli být vědomi že každý se rodíme někomu to nevýjde a tak se narodí tak jako všichni ostatní a odsuzovat lidskou bytost za jeho orientaci je hnus odporný vkus lidské bytosti mě by jenom zajímalo proč se ještě v týhle době neodlišuje pedofílie a pedopílie a homofilie já si říkám jedno nejhorší na světě je srážka z blbcem to je asi tak všechno

Fx100d reaguje:

Bohužel, zde nemohu reagovat, protože mi uniká smysl vzkazu.

11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Starší>