Časté dotazy

FAS EST ET AB HOSTE DOCERI. (OVIDIUS)
Je dovoleno dát se poučit i nepřítelem.

Byl jsi někdy v minulosti trestně stíhán? Nebyl jsem trestně stíhán, ani kvůli zneužívání, ani kvůli ničemu jinému. Nebyl k tomu žádný důvod. Nikdy jsem nespáchal trestný čin, ani s tím nehodlám začínat.

Člověk potřebuje přeci sex, jak to tedy děláš, když tvrdíš, že jsi nikdy nezneužil dítě? Sexuální napětí vybíjím s dospělou partnerkou, pokud nějakou mám. Většinu mého sexuálního života však tvoří masturbace.

Přitahují Tě dospělé ženy? Při pohledu na dospělou ženu, i nahou, necítím žádné sexuální vzrušení. Mazlení a polibky mne však dokáže vzrušit. Trochu mi při tom pomáhá fantazie, pak už není problém praktikovat téměř jakoukoliv sexuální praktiku s dospělou ženou, která mi není vyloženě odporná.

Dokážeš si představit dlouhodobý vztah s dospělou ženou, popřípadě založit rodinu? Ano dokážu. Dokonce po tom moc toužím. Najít si ale dospělou partnerku, když miluji někoho jiného, je pro mne problém. Mým snem je žít a založit rodinu se svou současnou láskou, samozřejmě až dospěje.

Až tvá láska vyroste a bude ve věku, ve kterém tě nebude sexuálně přitahovat, budeš ji stále milovat? Z předchozích zkušeností vím, že dívky, které jsem miloval jako děti a po čase je potkal, jako téměř dospělé, mé city k nim přetrvali. Nebyli sice tak výrazné, ale stále jsem ty dívky měl moc rád. Nevím, jak to bude vypadat konkrétně u mé současné lásky, protože se mi ještě nikdy nepoštěstilo, abych se mohl s konkrétní dívkou stýkat pravidelně po delší čas a nemohl jsem nikdy být u jejího dospívání. Dívku, kterou miluji nyní, miluji daleko více a mé city k ní jsou stokrát silnější, než jsem doposud zažil. Předpokládám tedy, že tyto city přetrvají až do její dospělosti. Předem to ale nevím jistě.

Ví mamka Tvé lásky, že jsi pedofil? Nevím. Ví, že ji miluji a předpokládám, že ji napadlo, že bych mohl být pedofil. Nikdy ale ani nic nenaznačila.

Až bude Tvá láska v pubertě a najde si přítele ve svém věku, nebudeš žárlit? Asi žárlit budu, ale nesmím to dát najevo. Nejspíš to pro mne bude těžká situace, ale budu se ze všech sil snažit chovat se k ní tak, jako předtím. Jestli však bude mít zájem trávit se mnou nějaký čas.

Co budeš dělat, jestli tvá láska v pubertě bude chtít mít s tebou sex a ještě jí nebude 15 let? I to se samozřejmě může stát. Pokud by se tak stalo, budu se jí snažit vysvětlit, že toto není možné a přesvědčit jí, aby ještě počkala.

Jak se koukáš na použití fotografií dětí z in ternetu, vždyť si je někdo může stáhnout a ukájet se nad nimi. Nevadilo by ti, kdybys měl dceru, že se nad její fotkou někdo ukájí? Často mi lidé tvrdí, že se na svět nedívají černobíle, avšak v souvislosti s pedofilií se s černobílým pohledem setkávám stále. Na internetu jsou miliony volně dostupných fotografií, které mohou kterémukoliv pedofilovi posloužit k ukojení svých pudů. Sice tato představa není zrovna příjemná, ale pedofil se musí vyrovnat s tím, že sex, který ho láká, v životě mít nebude, pokud nechce porušit zákon a někomu zničit celý život. Aby se tak nestalo, musí sexuální napětí vybíjet jinak. V ideálním případě, by k tomu použil svou fantazii. Avšak i fantazie potřebuje nějakou inspiraci. Většinou jsou to právě takovéto fotografie, v horším případě dětská pornografie, při jejíž výrobě bylo dítě přímo zneužito. Pokud by pedofil neměl podobnou možnost ventilace, netrvalo by dlouho a zneužil by dítě. Proto se tedy já ptám: Komu takové jednání, jako je ukájení se nad fotografií dítěte ublíží a kdo se to dozví, když to bude dělat pedofil doma v soukromí? A dále se ptám: Je lepší, když se pedofil ukájí nad fotografií nějakého dítěte, nebo když zneužije dítě? Pedofil má ve svých myšlenkách spoustu morálních rozporů a nezbývá mu nic jiného, než se s tím smířit. Často nemůže volit jen dobro, protože by to vedlo k tomu nejhoršímu zlu. Musí tedy volit menší zlo, které je sice trochu nemorální, ale prakticky tím nikomu neublíží a vyhne se tím páchání daleko většího zla. A pokud bych zachránil jediné dítě před zneužitím, poskytnu pedofilovi fotografie své dcery (pokud nějakou budu mít) nebo syna z rodinného alba a ještě mu je předám v dárkovém balení. Já představu, že se nad těmito fotografiemi někdo ukájí, překousnu a to dítě ani netuší, kde jeho fotografie jsou a co s nimi kdo dělá.